Wspieraj

Jak możesz pomóc?

Wsparcie regularne

Zostań Przyjacielem Młodzieży Wszechpolskiej i dołącz do wyjątkowego grona Polaków, którym zależy na wychowaniu przyszłych pokoleń!

Wsparcie regularne zapewni nam środki do prowadzenia bieżącej działalności: zakupu materiałów promocyjnych, realizacji szkoleń, wykładów, spotkań.

Po rejestracji otrzymasz numer konta dedykowany dla Koła Przyjaciół MW. Ustaw przelew cykliczny i wspieraj nas regularnie! 

wsparcie jednorazowe

Szybki przelew

To, czy odniesiemy sukces, zależy również od Ciebie i Twojego wsparcia. Pamiętaj, że nawet najmniejsza kwota jest dla nas bardzo ważna!

Wsparcie jednorazowe

Przelew bezpośredni

Możesz wspomóc nas także bezpośrednim przelewem bankowym.

Stowarzyszenie Młodzież Wszechpolska
00-480 Warszawa
Tytułem: Cele statutowe
PLN 64 1020 1097 0000 7302 0100 9141
IBAN: PL
BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Dla przelewów zagranicznych:
GBP 17 1020 4900 0000 8902 3049 5284
EUR 19 1020 4900 0000 8302 3349 9632
USD 18 1020 4900 0000 8402 3349 9698

Lub za pośrednictwem PayPal:

Wspieraj nas zupełnie za darmo

Rób zakupy z FaniMani

Część Twoich zakupów przeznaczyć możesz na nasze działania – zupełnie za darmo! Zainstaluj aplikację lub zrób zakupy przez przeglądarkę internetową. 

Wspieraj nas zupełnie za darmo

Przekaż 1% dla MW

Wystarczy, że podczas rozliczania podatku wpiszesz nr KRS oraz cel szczegółowy:

KRS: 0000406677
Cel szczegółowy: Młodzi Patrioci

Co robimy?

2 stycznia - MSZE ZA DUSZE Ś.P DMOWSKIEGO

Co roku w styczniu, wspominając rocznicę śmierci Romana Dmowskiego, organizujemy Msze Święte w całej Polsce, na których modlimy się za zbawienie duszy naszego ideowego patrona.

14 lutego „Kocham Polskę”

Popularne Walentynki to również rocznica powstania Armii Krajowej
– dla nas, Wszechpolaków, to dzień, w którym podkreślamy miłość do Ojczyzny. Można nas spotkać na ulicach wielu miast, gdzie rozdajemy tematyczne plakaty i zachęcamy do włączania się w akcję krzewienia przywiązania do naszego kraju.

1 marca – Marsze Żołnierzy Wyklętych

W marcu wspominamy Żołnierzy Wyklętych – w większych miastach organizujemy marsze, składamy kwiaty w miejscach pamięci i krzewimy pamięć o bohaterach polskiego podziemia niepodległościowego.

21 marca – Fala Życia

Ochrona życia nienarodzonych to jeden z naszych priorytetów. Dlatego w Światowym Dniu Osób z Zespołem Downa zwracamy na nią szczególną uwagę. Tego dnia staramy się uwrażliwiać społeczeństwo na to, że osoby z zespołem Downa nie są społecznym marginesem, a ludźmi z ogromnym potencjałem. 

Pielgrzymka Środowiska Narodowego

W czasie Wielkiego Postu lub krótko po Wielkanocy Wszechpolacy z całej Polski wraz z grupami pielgrzymów zjeżdżają się do Częstochowy, na Jasną Górę – tam spotykamy się pod obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej, dziękując za otrzymane łaski w codziennej pracy na rzecz dobra narodu oraz prosząc o błogosławieństwo. 

15 sierpnia – Marsz Zwycięstwa

W połowie sierpnia świętujemy zwycięstwo polskich wojsk nad bolszewikami. Tego dnia maszerujemy przez ulice Warszawy, manifestując radość z powodu wiktorii nad Wisłą. Dziękujemy za szczególne wsparcie patronce tego dnia – Matce Boskiej, w dniu jej Wniebowzięcia. 

Listopad – Zapal Znicz Bohaterom

Troszczymy się o pamięć o naszych przodkach. W listopadzie odwiedzamy groby patriotów, przedwojennych Wszechpolaków i narodowców, dbamy o miejsca pochówku i zapalamy znicze. Dzięki akcji „Zapal Znicz Bohaterom” troszczymy się o opuszczone miejsca pamięci, odnawiając wspomnienia o zapomnianych bohaterach.

11 listopada – Marsz Niepodległości

Bierzemy udział w organizowaniu największej manifestacji patriotycznej w Europie. Już od ponad 10 lat, co roku, zjeżdżamy do Warszawy, aby upamiętnić rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, jednocześnie odważnie świadcząc o przywiązaniu do Ojczyzny. 

Paczka dla Kresowiaka

Jako organizacja narodowa pamiętamy o naszych rodakach na Kresach. Utrzymujemy kontakt z Polakami na Litwie, Białorusi i Ukrainie i organizujemy wysyłkę paczek do najbardziej potrzebujących.

Akcja „Kupuj polskie”

Patriotyzm konsumencki to ważny aspekt naszej działalności. Dlatego podkreślamy, jak istotne jest wspieranie polskich firm oraz produktów. 

Obozy, szkoły kwartalne, rekolekcje

Co roku organizujemy obozy letnie (nad morzem) i zimowe (w górach) dla naszych działaczy oraz tematyczne szkoły kwartalne. Każda szkoła i obóz zawiera element formacyjny, dzięki czemu poza integracją mamy okazję do poszerzania wiedzy. Spotykamy się także na wyjazdowych rekolekcjach, aby wspólnie rozważać prawdy wiary i dbać o duchowy rozwój.

Newsletter
Młodzieży Wszechpolskiej

Bądź na bieżąco i otrzymuj od nas wartościowe materiały!