Wspieraj nas regularnie

Takie będą Rzeczpospolite jak ich młodzieży chowanie

 

Nie ma donioślejszego celu niż dbałość o młode pokolenia Polaków. W czasach konsumpcjonizmu, egoizmu i bezideowości, Młodzież Wszechpolska stanowi bastion patriotyzmu i idei narodowej wśród młodzieży, najlepszą szkołę patriotycznej działalności społeczno-politycznej. Potrzebujemy jednak wsparcia naszych Przyjaciół, by prowadzić to dzieło jeszcze skuteczniej, gdyż utrzymujemy się jedynie z darowizn osób, którym los Polski nie jest obojętny! 

Nr konta: 09 1020 4900 0000 8902 3317 9903
Tytułem: Koło Przyjaciół MW – darowizna

Pomóż nam kształtować elity mające wziąć odpowiedzialność za Polskę!
Razem możemy zmienić naszą Ojczyznę!

Nasz wpływ na rzeczywistość w liczbach:

KÓŁ W CAŁEJ POLSCE

LAT TRADYCJI

SPOTKAŃ FORMACYJNYCH W CIĄGU ROKU

AKCJI PRZEPROWADZONYCH W CIĄGU ROKU

Dlaczego warto nas wspierać?

Czasy dla młodzieży są trudne. Młodym ludziom od najmłodszych lat wmawia się, że hedonizm i fałszywie pojmowana tolerancja to wartości, na których powinni opierać swoje życie. Więzi międzypokoleniowe tracą na znaczeniu, a poświęcenie i działanie dla innych zostaje zastąpione wszechobecnym konsumpcjonizmem. Jeśli nie zareagujemy odpowiednio wyraziście, ten proces będzie postępował coraz szybciej. Dlatego tak istotne jest znaczenie organizacji młodzieżowych, które wciąż na swoich sztandarach trzymają Boga, Honor i Ojczyznę 

Na co przeznaczymy Twoje wsparcie?

Szkolenia dla Działaczy

Skuteczna formacja wymaga nie tylko dużych nakładów pracy, ale też infrastruktury medialnej, profesjonalnych szkoleniowców i ekspertów z zakresu życia społecznego.

Akcje i Wydarzenia społeczne

Szkolimy się nie tylko w teorii.  Efektywnie realizujemy interes narodowy, prowadzimy szerokie inicjatywy społeczne, blokujemy te szkodliwe.

Materiały informacyjne

Dzięki Tobie będziemy mogli dotrzeć do polskiej młodzieży za pomocą np. ulotek, plakatów czy banerów, pomożesz nam wyrwać ich z bezczynności ku działaniu narodowemu!

Co zyskasz dzięki pomocy?

Dedykowany newsletter

Będziesz na bieżąco informowany o akcjach i wydarzeniach w naszej organizacji.

Wydarzenia

Będziesz każdorazowo zapraszany na najważniejsze wszechpolskie wydarzenia.

Materiały formacyjne

Otrzymasz darmowe ebooki z dziełami klasyków myśli narodowej.

Wszechpolskość

Staniesz się częścią największej organizacji narodowej w Polsce.

Nasze inicjatywy

Naszą misją jest kształtowanie elit i promowanie wartości narodowych, katolickich i patriotycznych w młodym pokoleniu Polaków. Formujemy naszych działaczy zarówno w warstwie teoretycznej (przez szkolenia, spotkania formacyjne, szkoły kwartalne, prelekcje czy specjalistyczne treningi), jak i w praktyce (organizujemy protesty, pikiety, petycje, zatrzymujemy szkodliwe inicjatywy, jak np. tzw. „Tęczowe Piątki”, pomagamy przy organizacji corocznego Marszu dla Życia i Rodziny). Istotnie wpływamy na młode pokolenie Polaków, np. przez organizację manifestacji pro-life, największej patriotycznej manifestacji w Europie – Marszu Niepodległości, czy też regularne organizowanie akcji patriotycznych takich jak Kocham Polskę, Kupuj Polskie lub publicznych różańców za Ojczyznę. Działamy w wolontariatach, pracujemy z trudną młodzieżą w świetlicach socjoterapeutycznych, pokazując im jednocześnie, że nowoczesny patriotyzm może być pociągający. 

„Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią
i zdolność poświęcenia”

– Roman Dmowski