Szanowni Państwo! Drodzy obrońcy życia od poczęcia!

W dniach 13-15 sierpnia Małopolskę odwiedzi Dzwon „Głos Nienarodzonych”:

13.08 – Zakopane (Sanktuarium Narodowe Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach)

14.08 – Wadowice (przed Bazyliką – Parafia Ofiarowania NMP)

15.08 – Kraków (Rynek Główny)

Dzwon powstały z inicjatywy fundacji „Życiu Tak”, wykonany został przez rzemieślniczą Pracownię Ludwisarską w Przemyślu. Grupy i stowarzyszenia o profilu katolickim i patriotycznym z Małopolski zaprosiły dzwon do odwiedzin! Chcemy pokazać, że Małopolanie wybierają życie! Każdy przechodzień, dla którego życie ludzkie ma wartość od poczęcia, będzie mógł uderzyć w dzwon. Wydobyty dźwięk będzie symbolicznym głosem tych, którzy nie mogą powiedzieć o tym, że chcą żyć!

Dlaczego potrzebujemy Waszej pomocy?

Wydatki jakie wiążą się z organizacją tego wydarzenia to pokrycie kosztów transportu dzwonu, noclegu i wyżywienia dla Pana kierowcy, który przywiezie dzwon z Kolbuszowej do Małopolski. Chcemy także wydrukować plakaty i ulotki informacyjne, by szerzyć ideę pro-life. Częściowo, wraz z organizatorami zebraliśmy kwotę potrzebną do realizacji tego działania, ale wciąż brakuje bardzo niewiele! Potrzebujemy tylko 2000 zł!

Dlatego zwracamy się do Państwa o dołożenie swojej cegiełki na ten szczytny cel! Czy możemy liczyć na Państwa pomoc? Z góry dziękujemy za Państwa dobre serca!

LINK DO ZRZUTKI