W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z silnymi zamieszkami we Francji wywołanymi przez muzułmańskich imigrantów i skrajną lewicę.

➡️ Muzułmanie, którym Francja dała schronienie, rozdarli flagę Francji, paląc ją. Swoimi poczynaniami wypowiedzieli wojnę przeciwko narodowi francuskiemu. Grabiąc sklepy pałac samochody, a także, atakując wspierającego ich szefa proimigranckiej organizacji, pokazali, że nie obchodzi ich nic poza zdestabilizowaniem sytuacji w kraju.

➡️ We Francji cały czas dochodzi do zamieszek, a aż 70% Francuzów nie wierzy, że Macron jest w stanie zaprowadzić porządek publiczny.

???? Solidaryzujemy się z francuskimi nacjonalistami, którzy wyszli na ulice, aby bronić swojego narodu, ojczyzny i francuskiej kultury, doznając przy tym ataku ze strony francuskiej administracji i sądownictwa.

➡️ Patriotom z RED Angers odebrano lokal, którego bronili przed muzułmańską hordą i skrajną lewicą uzbrojonych w noże i maczety to właśnie francuscy patrioci są tymi, którzy zostali pierwszymi ofiarami sądowych represji, a nie bandyci, którzy napadali na sklepy i niszczyli francuskie miasta.

???? Tak właśnie kończy się polityka multikulti ‼️

❌ Nie dla imigracji z krajów muzułmańskich.

✅ Tak dla Europy wolnych spójnych etnicznie narodów.

‼️ NIECH ŻYJE CHRZEŚCIJAŃSKA FRANCJA, OBROŃCIE EUROPĘ ‼️