Stowarzyszenia i grupy o profilu katolickim i patriotycznym z Małopolski mają przyjemność zaprosić wszystkich do włączenia się w wydarzenie „Dzwon – Głos Nienarodzonych”!

Dzwon odwiedzi 3 miasta Małopolski!

?13.08 – Zakopane (Sanktuarium Narodowe Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach)
?14.08 – Wadowice (przed Bazyliką – Parafia Ofiarowania NMP)
?15.08 – Kraków (Rynek Główny)

W każdej z lokalizacji od godz. 14.00 do 18.00.

W tych dniach zostanie wystawiony dzwon powstały z inicjatywy fundacji „Życiu Tak”, a wykonany przez rzemieślniczą Pracownię Ludwisarską w Przemyślu. Każdy przechodzień opowiadający się za życiem będzie mógł uderzyć w dzwon. Wydobyty dźwięk będzie symbolicznym głosem tych, którzy nie mogą powiedzieć o tym, że chcą żyć!

Jako pierwszy symbolicznego uderzenia dokonał Ojciec Święty Franciszek 23 września 2020 w Watykanie, po czym go pobłogosławił i skierował następujące przesłanie: „Niech jego głos budzi sumienia stanowiących prawo i wszystkich ludzi dobrej woli w Polsce i na świecie. Niech Bóg, jedyny i prawdziwy Dawca życia błogosławi Wam i Waszym rodzinom. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.”

Dlaczego potrzebujemy Waszej pomocy?

Wydatki jakie wiążą się z organizacją tego wydarzenia to pokrycie kosztów transportu dzwonu, noclegu i wyżywienia dla Pana kierowcy, który przywiezie dzwon z Kolbuszowej do Małopolski. Chcemy także wydrukować plakaty i ulotki informacyjne, by szerzyć ideę pro-life. Częściowo, wraz z organizatorami zebraliśmy kwotę potrzebną do realizacji tego działania, ale wciąż brakuje bardzo niewiele! Potrzebujemy tylko 2000 zł!

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/z/dzwon

Zabierz znajomych, rodzinę, bliskich! Do zobaczenia!