Home / Wesprzyj Nas

Wesprzyj Nas

Wesprzyj młodość… Wesprzyj ideowość… Wesprzyj Młodzież Wszechpolską!

Młodzież Wszechpolska jest organizacją utrzymującą się wyłącznie ze składek i dobrowolnych wpłat dokonywanych przez naszych sympatyków. Jesteśmy grupą młodzieży skupionej wokół tradycji patriotycznych i idei narodowej. Naszym głównym celem jest wychowanie młodych ludzi w duchu katolickim i patriotycznym tak by w przyszłości byli oni pożyteczni Ojczyźnie na każdym zajmowanym stanowisku.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

  • Cotygodniowe spotkania w większości największych miast w Polsce
    obozy szkoleniowe, na których spotykają się wszechpolacy z całej Polski by wymienić poglądy i zyskiwać wiedzę wydajemy książki i broszury ideowe, oraz czasopismo “Wszechpolak”
  • internet – rozpowszechniamy idee w sieci za pośrednictwem aktualizowanych niemalże codziennie stron internetowych (min. www.mw.org.pl, www.ws.mw.org.pl), blogów naszych działaczy (bonislawski.blog.onet.pl, lacki.blog.onet.pl…), multimediów zamieszczanych na www.videoblog.mw.org.pl ; ponad to każdy niemal okrąg prowadzi własną stronę internetową
  • kampanie społeczne:-  “Kocham Polskę” organizowana 14 lutego
    –  “Polska flaga w polskim domu” przeprowadzana z okazji świąt narodowych
  • –  pikiety i marsze manifestujące poparcie dla życia od momentu poczęcia i dla tradycyjnego modelu rodziny

Dostajemy wiele listów i maili wyrażających poparcie dla naszych działań.  W większości z nich otrzymujemy pytanie o to jak można nas wesprzeć. Po to właśnie powstała ta strona. W dalszej części uzyskasz informacje jak możesz dokonać płatności, która przybliża nas wszystkich do realizacji idei Wielkiej Polski!
Podczas przelewu zostaw dane do korespondencji a otrzymasz podziękowanie oraz upominek!

Jeśli chcesz wesprzeć naszą działalność. Wpłać dowolną darowiznę na konto:

Stowarzyszenie Młodzież Wszechpolska
00-480 Warszawa

Nr rachunku 64 1020 1097 0000 7302 0100 9141
Oddział 3 w Warszawie
Kod SWIFT: BPKOPLPW

Tytułem: Cele Statutowe