Home / Wielkopolskie / Gniezno: Wszechpolacy przeprowadzili akcję informacyjną “Duma przeciw ojkofobii”

Gniezno: Wszechpolacy przeprowadzili akcję informacyjną “Duma przeciw ojkofobii”

W odpowiedzi na wydarzenia mające ostatnimi czasy miejsce na świecie, w Europie, także Polsce, a przede wszystkim, również w Gnieźnie, nasze koło Młodzieży Wszechpolskiej zorganizowało akcję informacyjną, którą nazwaliśmy “Duma przeciw ojkofobii”.

W jej ramach, nasi działacze zorganizowali wczoraj konferencję prasową, a chwilę po jej zakończeniu udali się na ulice naszego miasta, gdzie rozdawali zaprojektowane i wykonane przez siebie ulotki informacyjne oraz nawiązali szerszy dialog z kilkoma mieszkańcami Gniezna.

Check Also

Gniezno: Wszechpolacy zorganizowali kontrmanifestację do tzw. parady równości

Wczoraj, na rynku w Gnieźnie, działacze lewicy zorganizowali manifestację, której celem przewodnim była publiczna manipulacja …