Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Gniezno: Wszechpolacy przeprowadzili akcję informacyjną "Duma przeciw ojkofobii"
Home / Wielkopolskie / Gniezno: Wszechpolacy przeprowadzili akcję informacyjną “Duma przeciw ojkofobii”

Gniezno: Wszechpolacy przeprowadzili akcję informacyjną “Duma przeciw ojkofobii”

W odpowiedzi na wydarzenia mające ostatnimi czasy miejsce na świecie, w Europie, także Polsce, a przede wszystkim, również w Gnieźnie, nasze koło Młodzieży Wszechpolskiej zorganizowało akcję informacyjną, którą nazwaliśmy “Duma przeciw ojkofobii”.

W jej ramach, nasi działacze zorganizowali wczoraj konferencję prasową, a chwilę po jej zakończeniu udali się na ulice naszego miasta, gdzie rozdawali zaprojektowane i wykonane przez siebie ulotki informacyjne oraz nawiązali szerszy dialog z kilkoma mieszkańcami Gniezna.

Check Also

Poznań: Wszechpolacy uczcili 99. urodziny Generała Podhorskiego

21 czerwca niezmiennie jest ważną datą dla Wszechpolaków- tego dnia urodziny świętuje generał Jan Podhorski …