Home / Wielkopolskie / Poznań:Działacze Młodzieży Wszechpolskiej z Poznania nie zapominają o tych, którzy stali się symbolicznymi bohaterami zmagań z koronawirusem

Poznań:Działacze Młodzieży Wszechpolskiej z Poznania nie zapominają o tych, którzy stali się symbolicznymi bohaterami zmagań z koronawirusem

Działacze Młodzieży Wszechpolskiej z Poznania nie zapominają o tych, którzy stali się symbolicznymi bohaterami zmagań z koronawirusem.
 
Kilka dni temu grupa działaczy pojawiła się z transparentem #DZIĘKI_ZA_WSZYSTKO w miejscach charakterystycznych dla Poznania, aby wyrazić wdzięczność dla pracowników służby zdrowia za niesienie pomocy potrzebującym w tym wyjątkowym czasie. Działalność ta nie przeszła bez echa- przechodnie chętnie fotografowali transparent w ramach utożsamienia się z przesłaniem akcji. Mimo, iż odczuwamy coraz większe rozluźnienie, nadal o nich pamiętamy i nadal im DZIĘKUJEMY!

– Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera UM w Poznaniu
– Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia w Poznaniu
– Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie
– Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Ludwika Perzyny W Kaliszu
– Szpital Powiatowy im. prof. Romana Drewsa w Chodzieży
– Szpital Turek
– Szpital w Kępnie
– Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
– Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu
– Powiatowy Szpital W Śremie
– Wielkopolskie Centrum Ratownictwa Medycznego sp z o o
 
To nie jedyna inicjatywa przeprowadzona przez działaczy MW Poznań. Niedawno utworzone zostało wydarzenie na facebooku #dzieki_za_wszystko mające być wyrazem szacunku dla pracy wszystkich niosących pomoc w czasie pandemii.
https://www.facebook.com/events/501233510549770/
Narodowy solidaryzm!

Check Also

Poznań: 147. rocznica urodzin prof. Stanisława Kasznicy

Dzisiaj przypada 147. rocznica urodzin prof. Stanisława Kasznicy. Z tej okazji działacze naszego koła odwiedzili …