Home / Wielkopolskie / Gniezno: Wszechpolacy w trakcie protestu skrajnej lewicy zwrócili uwagę na problem jakim jest propagowanie zachowań pedofilskich przez środowiska LGBT

Gniezno: Wszechpolacy w trakcie protestu skrajnej lewicy zwrócili uwagę na problem jakim jest propagowanie zachowań pedofilskich przez środowiska LGBT

Wczoraj, działacze skrajnej lewicy zorganizowali w Gnieźnie, pod pałacem prymasowskim zgromadzenie, które polegało na… staniu ze świeczkami. W ten sposób gnieźnieńska lewica, jak sama twierdzi, chciała wyrazić swój sprzeciw wobec pedofilii panującej w Kościele Katolickim.
 
Znamiennym jest, iż organizatorzy tego zgromadzenia oraz część jego uczestników czynnie wspierają ruchy LGBT i wydarzenia tych ruchów takie jak np. marsze równości. Udowodnionym faktem też jest, iż procentowo, największa ilość pedofilii wywodzi się właśnie ze środowisk LGBT.
Lewica tak przyzwyczaiła się już do swojej hipokryzji, że nie dostrzega absurdu w swoim postępowaniu. Otwarcie wspiera środowiska promujące pedofilię, równocześnie oskarżając Kościół Katolicki – od którego się odcina – o wspieranie aktów pedofilskich.
 
Przypominamy, że organizatorzy tego wiecu, wspierając tzw. marsze równości i organizacje z nimi powiązane, mają współudział w dążeniu do wcielania w życie postulatów, takich jak chociażby przymusową edukację seksualną, która m.in. ma uczyć dzieci w wieku 4 lat masturbacji. Te same środowiska forsują również legalizację związków jednopłciowych, gdzie według badań, 31% dzieci wychowanych przez lesbijki i 25% wychowanych przez gejów jest molestowanych. W dodatku powszechnie znanym faktem jest, że to wśród osób homoseksualnych jest więcej pedofil. Na przykład, średnio na 1000 osób będących pedofilami, 400 wywodzi się ze środowisk homoseksualnych a tylko 1 to ksiądz.
Tych danych jest znacznie więcej i są one powszechnie dostępne, podawane w doniesieniach prasowych i publikacjach naukowych.
 
Jako działacze Młodzieży Wszechpolskiej Gniezno, reprezentujacy gnieźnieńską młodzież, postanowiliśmy dołączyć się do protestu sprzeciwiającego się pedofilii. W związku z tym zwróciliśmy uwagę na największy problem w tym zakresie, jakim jest propagowanie zachowań pedofilskich przez środowiska LGBT. Swoje stanowisko wyraziliśmy za pomocą przyjścia na owe wydarzenie z własnym transparentem.

Check Also

Poznań: 147. rocznica urodzin prof. Stanisława Kasznicy

Dzisiaj przypada 147. rocznica urodzin prof. Stanisława Kasznicy. Z tej okazji działacze naszego koła odwiedzili …