Home / Wielkopolskie / Piła: Wszechpolacy zachęcają do wzięcia udziału w akcji “#FalaŻycia”

Piła: Wszechpolacy zachęcają do wzięcia udziału w akcji “#FalaŻycia”

Kolejny raz politycy dyskutują w Sejmie odnośnie aborcji. Sprawa ta powinna zostać przegłosowana i załatwiona za poprzedniej kadencji. Populistyczny rząd w bierny sposób traktuje temat aborcji oraz jej ograniczeń, co niesie za sobą kolejne ofiary niewinnych dzieci. Prawo do życia dzieci nienarodzonych powinno stać się oczywistym. Niestety rząd PiSu, który uważa się za partie głoszącą wartości prorodzinne i konserwatywne unika tematu aborcji oraz milczy posiadając pełnie władzy.

Mistrzem w propagandzie i manipulacji jest nie tylko partia rządząca, ale również lewica. Tysiące zbuntowanych młodych kobiet łyka propagandę feministek i sprzeciwia się projektowi w mediach społecznościowych, nawet się z nim wcześniej nie zapoznając. Może to niepokoić, ale fakt jest taki, że ich siła jest znikoma i nic w naszym polskim społeczeństwie nie znaczy. O Komitecie Obrony Demokracji już nikt nie pamięta, jesteśmy przekonani, że strajk kobiet również z czasem wygaśnie. Dlatego, bo nie wiąże się z żadną ideą, jest tylko jedynie polityczną zagrywką. Nie dajcie się sprowokować, lewica używa waszych emocji do propagowania swoich niemoralnych przekonań!

Pilska MW od początku swojej działalności aktywnie wspiera działania pro-life. Wielokrotnie organizowaliśmy pikiety oraz zbieraliśmy podpisy pod projektami obywatelskimi. Nacjonalista nie jest bierny, gdy zabija się dzieci nienarodzone. Nacjonalista staje w ich obronie!

Zachęcamy do udziału w akcji #FalaŻycia !
Stańmy w obronie nienarodzonych!

Check Also

Poznań: Ratajscy Fanatycy przy pomocy działaczy Młodzieży Wszechpolskiej zakupili środki do walki z Koronawirusem

Raport z kolejnego dnia walki z wirusem. #KiboleRatownikomWtorek 17.03Za kwotę 5 000 złotych kupiliśmy 20 …