Home / Wielkopolskie / Poznań: Ratajscy Fanatycy przy pomocy działaczy Młodzieży Wszechpolskiej zakupili środki do walki z Koronawirusem

Poznań: Ratajscy Fanatycy przy pomocy działaczy Młodzieży Wszechpolskiej zakupili środki do walki z Koronawirusem

Raport z kolejnego dnia walki z wirusem. #KiboleRatownikom
Wtorek 17.03
Za kwotę 5 000 złotych kupiliśmy 20 000 sztuk rękawiczek ochronnych, które przekazaliśmy szpitalowi zakaźnemu przy ulicy Szwajcarskiej.
774,90 złotych wydaliśmy na dziesięć 5 litrowych baniaków płynu do dezynfekcji, które powędrowały do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego przy ulicy Rycerskiej.

Na chwilę obecną dysponujemy kwotą 5665,63 złotych, za wpłaty serdecznie dziękujemy w imieniu swoim jak i obdarowanych placówek. Darowizny nadal spływają, pojawiają się kwoty rzędu nawet tysiąca złotych od anonimowych darczyńców. To dużo jednak potrzeby nadal są jeszcze większe i nie możemy zaprzestać pomocy.

Odpowiadając na pytania dotyczące miejsca zbiórki produktów na Ratajach. Kontaktowaliśmy się dzisiaj z Jednostką Ratowniczo Gaśniczą nr 7 przy ulicy Bobrzańskiej, jednak na chwilę obecną nie istnieje taka możliwość ze względu na inne “wirusowe” zadania jednostki, a co za tym idzie brak czasu na takie tematy jak zbiórka darów. Aczkolwiek pozostajemy z nimi w kontakcie.
Na ten moment fizycznie dary można zostawiać na stadionie przed wejściem do Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz (ul. Bułgarska 17) lub jeśli komuś tam za daleko to zapraszamy do OSP Poznań Głuszyna przy ul.Głuszyna 141A w godzinach od 10 do 20.

Ponadto mamy informację, że w szpitalu dziecięcym przy Krysiewicza kończą się środki ochrony osobistej (maski, rękawiczki, fartuchy, płyny dezynfekcyjne), jesteśmy w fazie załatwiania tych ostatnich, jeśli ktoś ma dostęp do pozostałych może je tam dostarczyć. Jeśli ktoś posiada, a nie chce lub nie może tego zrobić możemy je od Was odebrać i dostarczyć do szpitala.

Wszyscy chętni co chcą wesprzeć akcje finansowo, mogą przelewać pieniądze na numer konta, który podajemy poniżej:
42 1090 2734 0000 0001 1586 8453
Z dopiskiem (tytuł przelewu): antywirus front!

Check Also

Poznań: Wszechpolacy uczcili 99. urodziny Generała Podhorskiego

21 czerwca niezmiennie jest ważną datą dla Wszechpolaków- tego dnia urodziny świętuje generał Jan Podhorski …