Home / Łódzkie / Łódź: MW wspiera IX edycję Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera!

Łódź: MW wspiera IX edycję Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera!

Dobiegła końca dziewiąta edycja bożonarodzeniowej zbiórki pod nazwą „Paczka dla Bohatera”. Udało się zgromadzić mnóstwo darów, które już trafiły do kombatantów w okręgu łódzkim. Dobre słowo, mnogość życzliwości oraz prezenty, to otrzymali nasi bohaterowie od wolontariuszy tej już cyklicznej akcji, która organizowana jest dwa razy do roku.

W dniach 11.11. – 15.12 miała miejsce zbiórka darów, którą aktywne postanowili wesprzeć działacze Młodzieży Wszechpolskiej.

Akcje wparło wiele kół i stowarzyszeń, dzieci oraz młodzież z przedszkoli i szkół,  osoby prywatne, a także sponsorzy, którzy widnieją na stronie stowarzyszenia. Tak hojne wsparcie przyczyniło się do zebrania okazałej ilości darów, które trafiły do Bohaterów Narodu Polskiego.

W dniach 14 – 21 grudnia w Łodzi oraz okolicach miała miejsce akcja rozwożenie paczek dla kombatantów, którą prowadziła Pani koordynator i organizator akcji Monika Makiewicz wspierana przez żołnierzy 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej, czy inne osoby prywatne i stowarzyszenia.

Zwieńczeniem IX Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera było przekazanie prezentów  Kombatantom mieszkającym w Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” im. Majora Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego „Nurta” w Łodzi.

Szczególne podziękowania należą się dla Pani koordynator akcji, Moniki Makiewicz, która w przeprowadzenie akcji w województwie łódzkim włożyła wiele tytanicznej pracy oraz serca.
Zdjęcia pochodzą z facebookowej strony @paczka dla bohatera

Check Also

Gdynia: Ulicami miasta przeszedł marsz ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku, 1 marca setki patriotów, kibiców oraz nacjonalistów przemaszerowało ulicami Gdyni, by wspólnie …