Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Łódź: Kampania Kupuj Polskie w Łodzi [VIDEO]
Home / Łódzkie / Łódź: Kampania Kupuj Polskie w Łodzi [VIDEO]

Łódź: Kampania Kupuj Polskie w Łodzi [VIDEO]

Kampania Społeczna Kupuj Polskie promuje patriotyzm konsumencki, wspieranie lokalnych producentów oraz polskich handlarzy. Kolejna jej edycja odbyła się z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Na Bałuckim Rynku przeprowadzona została akcja informacyjna oraz sonda uliczna.

Łodzianie spotkani na Bałuckim Rynku przyznali, że zwracają uwagę na kraj pochodzenia produktów i preferują kupowanie dóbr wyprodukowanych w Polsce oraz bardziej skłonni są robić zakupy w lokalnych sklepach spożywczych niż zagranicznych supermarketach. Ankietowani wyrażali także poparcie dla idei promowania patriotyzmu konsumenckiego, w myśl hasła swój do swego po swoje.

Dzięki kupowaniu polskich towarów konsumenci wspierają przedsiębiorców, którzy produkują i sprzedają na swoim rynku. To oni, rozwijając się i poszerzając swoje oferty, napędzają polską gospodarkę. Dzięki pracy rodzimych przedsiębiorców, którzy starają się ulepszać jakość oferowanych przez siebie usług i produktów, wzmacnia się pozycja naszego rynku – piszą organizatorzy akcji.

Kampania społeczna "Kupuj Polskie"

W dniu dzisiejszym działacze Młodzieży Wszechpolskiej w ramach kampanii społecznej "Kupuj Polskie" promowali patriotyzm konsumencki wśród mieszkańców Łodzi, rozdając ulotki i przeprowadzając sondę uliczną.Organizatorzy akcji za cel obrali przypominanie Polakom o wartości lokalnych produktów. Dzięki kupowaniu polskich towarów konsumenci wspierają przedsiębiorców, którzy produkują i sprzedają na swoim rynku. To oni, rozwijając się i poszerzając swoje oferty, napędzają polską gospodarkę. Dzięki pracy rodzimych przedsiębiorców, którzy starają się ulepszać jakość oferowanych przez siebie usług i produktów, wzmacnia się pozycja naszego rynku. Niejednokrotnie polskimi produktami interesują się zagraniczne podmioty, które cenią je wyżej, niż własne. Konsument, zwracając uwagę na pochodzenie kupowanego przez siebie towaru, wspiera jego producenta, a najuczciwiej jest, gdy przychodzi swój do swego po swoje.

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska – Okręg Łódzki Środa, 18 grudnia 2019

Check Also

spotkanie otwarte MW Grudziądz

Spotkanie otwarte w Grudziądzu

1 lipca gościliśmy prezesa prezesa Młodzieży Wszechpolskiej- Ziemowita Przebitkowskiego😎❗ Rozmawialiśmy o tym, jakie wyzwania czekają …