Home / Wielkopolskie / Poznań: Wszechpolacy z Poznania zorganizowali konferencję prasową przed szkołą, w której miał się odbyć “Dzień spódniczki”

Poznań: Wszechpolacy z Poznania zorganizowali konferencję prasową przed szkołą, w której miał się odbyć “Dzień spódniczki”

Jako Młodzież Wszechpolska Poznań zorganizowaliśmy dzisiaj konferencję prasową pod Szkołą Podstawową nr 7 w Poznaniu, gdzie w przeddzień tegorocznego „Tęczowego Piątku” miał odbyć się „Dzień spódniczki”. Samorząd tej placówki zachęcał również chłopców do przyjścia do szkoły w spódniczce by uniknąć pytania z lekcji przez nauczycieli. Ta akcja spotkała się z silnym oporem wśród rodziców i po ich interwencji inicjatywę odwołano- Gratulacje dla czujnych opiekunów.

W zeszłym roku w Tęczowym Piątku wzięło udział ponad 200 szkół, Pani minister Zalewska zapowiadała wyciągnięcie konsekwencji wobec dyrekcji i nauczycieli w szkołach które wzięły udział w akcji, jednak z końcem października medialnie temat przycichł. Żadne media nie opisywały konsekwencji które spotkały szkoły, które zorganizowały „Tęczowy Piątek”, a w dobie internetu i mediów społecznościowych na pewno o takich konsekwencjach byłoby głośno.
A jeżeli takich konsekwencji nie wyciągnięto oznacza to, że władza daje przyzwolenie na organizację takich wydarzeń żeby znowu odgrzać tego medialnego kotleta i robić politykę na dzieciach
To dzieci są najbardziej poszkodowane bo zarówno środowiska LGBT jak i obóz władzy korzystają na tym konflikcie, a żadne nie bierze pod uwagę losu dzieci. Partia rządząca miała wystarczająco dużo czasu by rozwiązać problem edukacji seksualnej w szkołach.

Jako Młodzież Wszechpolska jesteśmy przeciwni wszelkim próbom deprawacji młodzieży i apelujemy do wszystkich dzieci szkolnych i ich rodziców o zgłaszanie nam – Młodzieży Wszechpolskiej lub prawnikom z instytutu Ordo Iuris – wszelkich prób promowania zachowań homoseksualnych, ideologii gender czy prób deprawacji seksualnej młodzieży.

Nie bądźcie bierni, dołączcie do walki razem z nami!

Check Also

Gniezno: Wszechpolacy zorganizowali kontrmanifestację do tzw. parady równości

Wczoraj, na rynku w Gnieźnie, działacze lewicy zorganizowali manifestację, której celem przewodnim była publiczna manipulacja …