Home / Wielkopolskie / Wielkopolska: Wszechpolacy z okręgu wielkopolskiego wzięli udział w obronie Jasnej Góry przed tzw. paradą równości

Wielkopolska: Wszechpolacy z okręgu wielkopolskiego wzięli udział w obronie Jasnej Góry przed tzw. paradą równości

Niedziela 16 czerwca na Jasnej Górze to Pielgrzymka Podwórkowych Kółek Różańcowych, czyli spotkanie modlitewne dzieci i rodzin z całej Polski. Na ten dzień środowiska wywrotowej lewicy progresywnej zaplanowały przemarsz na błonia Klasztoru Jasnogórskiego. Przypadek? Zdecydowanie nie.

Nie od dziś wiadomo, że środowiska LGBT i ich politycznie aktywna część za cel swojego działania wzięła dzieci i młodzież. Jeśli dodamy do tego demonstracyjne przebieranki uczestników marszów równości w stroje symbolizujące przedstawicieli Kościoła, prowokacyjne i bluźniercze odgrywanie Mszy Świętej i relatywizowanie cytatów z Pisma Świętego na potrzeby fałszywej tolerancji to mamy rzeczywisty obraz celów i działań jakie przyświecają zwolennikom tzw. równości. Tu nie chodzi o obronę homoseksualistów przed opresyjnym systemem i niesprawiedliwością prawną, bo prawo jest równe dla wszystkich już teraz i nie istnieje ani jeden argument, by miało ono faworyzować grupy mniejszości nieheteronormatywnych. Tu nie chodzi o dyskryminację osób nieheteronormatywnych, bo te przecież pracują, studiują, działają politycznie i nawet czerpią z tego duże korzyści. Środowisko LGBT i jej aktywiści nie chcą klasycznej tolerancji. Tu chodzi o tolerancję represywną, o terror aktywnej mniejszości wobec większości społeczeństwa, które jest tolerancyjne. Tu chodzi o destrukcję tradycyjnego porządku, zdeformowanie pojęcia rodziny, zniszczenie psychiki dziecka poprzez aplikowanie szkodliwych wzorców życia społecznego oraz zburzenie wiary w ludziach i zaufania do Kościoła.

Może warto wreszcie, na szerszą skalę rozpocząć debatę, kampanię na rzecz zakazywania organizacji marszów propagujących seksualność, afirmację związków nieheteronormatywnych oraz seksualizację dzieci przy jednoczesnym ośmieszaniu katolicyzmu, wiary Polaków i wszystkich symboli, które stanowią o naszym jestestwie? Likwidując praprzyczynę zła możemy zlikwidować zło, które przez dziesięciolecia marszem wdzierało się do różnych ośrodków wywracając je wedle własnego widzimisię.

Może warto rozpocząć wywieranie presji na władzy tzw. prawicowej, która każdy sukces w walce z cywilizacją śmierci przypisuje sobie, przy jednoczesnym wspieraniu prawnym i finansowym tychże wywrotowców? Jedno jest pewne, jedna wygrana bitwa nie oznacza wygranej wojny. Ogrom pracy przed nami, szczególnie tej wyciągającej Naród z getta własnej bierności i obojętności wobec zmian jakie zachodzą w życiu społecznym. Bo to Naród musi stanąć do walki z lewicą seksualną i wszystkimi czynnikami wspierającymi ten trend. Nie liczmy na działanie polityków władzy, bo ci doskonale spisują się w roli wiernych sojuszników zachodu, który przecież wszystkimi możliwymi kanałami wlewa tę patologię do Polski. Wszystko, byleby nie drażnić strategicznych partnerów.

Młodzież Wszechpolska zawsze w obronie Życia, Rodziny, Wiary i Tradycji!

Check Also

Wyrzysk: Wszechpolacy wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami fundacji Orla Straż

Orla Straż w WyrzyskuW ubiegłą niedzielę 01.03.2020 r. na zaproszenie proboszcza wyrzyskiej parafii oraz naszego …