Home / Pomorskie / Tczew: “Firma woli zatrudnić Ukraińców, zamiast podnieść Twoją pensję?” – Akcja plakatowa Młodzieży Wszechpolskiej

Tczew: “Firma woli zatrudnić Ukraińców, zamiast podnieść Twoją pensję?” – Akcja plakatowa Młodzieży Wszechpolskiej

Na tablicach ogłoszeniowych w całym mieście znalazły się plakaty informujące o wzroście imigracji z krajów wschodnich do Polski za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Akcja została zorganizowana przez Młodzież Wszechpolską.

Narodowcy wskazują na problem, który stworzyła imigracja na rynku pracy, m.in. na brak wzrostu (lub często obniżanie) płac przez tanich pracowników z Ukrainy, których firmom zważywszy na ich niskie wymagania finansowe bardziej opłaca się zatrudnić niż dać pracę Polakom

“Firma woli zatrudnić Ukraińców, zamiast podnieść Twoją pensję? Podziękuj politykom Prawa i Sprawiedliwości, którzy wypuścili do Polski 1,5 miliona imigrantów!” – czytamy na plakatach.

Ponadto Wszechpolacy zwracają uwagę na wzrost imigracji z krajów trzeciego świata jak Bangladesz, Pakistan, czy Indie, która niesie również zagrożenie dla spójności etnicznej oraz kulturowej naszego kraju. Przypomnijmy, że imigracja ta wzrosła względem rządów PO-PSL w przypadku samego Bangladeszu aż o 350%.

Check Also

Tczew: Obchody 80. Rocznicy Śmierci Romana Dmowskiego

7 stycznia w Tczewie odbyły się uroczystości upamiętniające Ojca Polskiej Niepodległości – Romana Dmowskiego, w …