Home / Wydarzenia / Łódź: Wszechpolacy na Marszu Dla Życia i Rodziny

Łódź: Wszechpolacy na Marszu Dla Życia i Rodziny

W ubiegłą niedzielę ulicami Łodzi przeszedł kolejny już Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpoczął się Mszą w kościele mariackim. Po ceremonii uczestnicy przeszli ulicą Zgierską do Parku Julianowskiego, w którym odbył się rodzinny piknik, gdzie na uczestników imprezy czekała moc atrakcji. Wystąpił m.in. Mały Chór Wielkich Serc i orkiestra dęta z Góry Świętej Małgorzaty.

 

Na uczestników czekała loteria, gdzie główną nagrodą była hulajnoga elektryczna ufundowana przez abpa Grzegorza Rysia. Przy stoisku Młodzieży Wszechpolskiej dzieciaki mogły się sprawdzić rzucając piłeczkami do puszek, gdzie taka niepozorna zabawa sprawiła im wiele radochy i uśmiechów na twarzy.

 

Można też było pobrać wiele gadżetów o motywach patriotycznych oraz tych dotyczących życia. Wiele osób chciało też porozmawiać, dowiedzieć się więcej o idei narodowej oraz działalności na rzecz ojczyzny, zaczerpnąć informacji z pierwszej ręki.

Warto też dodać, że organizatorzy Marszu dla Życia zebrali ponad 6 tysięcy złotych, które przeznaczą na Ochronkę Bałucką, która zakupi osiem rowerów dla swoich młodych podopiecznych.

Check Also

Nowy Sącz szyje maseczki

W imieniu Młodzieży Wszechpolskiej Nowy Sącz prowadzimy akcję #dlabiałychbohaterów. Będziemy szyć maseczki, które trafią do …