Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Bydgoski Marsz dla Życia i Rodziny
Home / Kujawsko-Pomorskie / Bydgoski Marsz dla Życia i Rodziny

Bydgoski Marsz dla Życia i Rodziny

W ostatnią niedzielę 9 czerwca, ulicami Bydgoszczy przeszedł po raz kolejny Marsz dla Życia i Rodziny. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą Świętą w bydgoskiej farze. Po niej marsz ruszył w kierunku Bazyliki pw. św. Wincentego a’Paulo, przechodząc m.in. przez ul. Mostową i Gdańską. Trasa zakończyła się na placu za bazyliką o godz. 15:00, gdzie dla uczestników, przede wszystkim tych najmniejszych, czekał szereg atrakcji.

Pomimo upału bydgoski marsz zgromadził ponad 1000 uczestników. Uczestniczyło w nim mnóstwo młodych ludzi oraz wiele rodzin z dziećmi. W pochodzie nie mogło zabraknąć również Wszechpolaków, którzy po jego zakończeniu rozdawali broszury, informujące o realnych zagrożeniach ze strony ruchu LGBT. Zbieraliśmy także podpisy pod projektem ustawy “Stop pedofilii”- zakłada ona zmiany w kodeksie karnym (art. 200 b), które mają uniemożliwić deprawację dzieci przez wszelkiego rodzaju edukatorów seksualnych.

 

Check Also

Bydgoszcz: zbiórka podpisów

Wczoraj bydgoscy działacze zbierali przy ul. Mostowej podpisy poparcia dla kandydatury kol Krzysztofa Bosaka w …