Home / Pomorskie / Tczew: Akcja Kupuj Polskie

Tczew: Akcja Kupuj Polskie

Przed świętami Młodzież Wszechpolska Tczew zorganizowała ogólnopolską akcję Kupuj Polskie promującą patriotyzm konsumencki, który może znacznie wpłynąć na naszą gospodarkę.

Kampanie w Tczewie zainaugurowano na Placu Hallera, który przez lata był głównym miejscem lokalnego handlu. Utracił on jednak swoją pozycję na rzecz galerii handlowych i supermarketów.

Wszechpolacy kampanię rozpoczęli konferencją prasową na której prezes tczewskich struktur MW przekonywał jakie korzyści płyną ze wspierania drobnych lokalnych przedsiębiorców i polskich producentów.

Następnie narodowcy rozdawali przechodniom ulotki, w których opisane jest jak rozpoznać czy dany produkt jest polski oraz dlaczego warto kupować właśnie polskie i u Polaka.

Po ulotkowaniu i wielu ciekawych rozmowach z mieszkańcami Wszechpolacy udali się do sklepów na Starym Mieście, a ich właścicielom wręczali plakaty z logiem kampanii, które przedsiębiorcy często wywieszali w swoich witrynach.

Check Also

Tczew: Wszechpolacy upamiętnili rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia w Tczewie lokalni Wszechpolacy upamiętnili powstańców warszawskich. Na zorganizowanych przez tczewskich Wszechpolaków obchodach …