Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Kolejna edycja kampanii społecznej Kocham Polskę
Home / Dolnośląskie / Kolejna edycja kampanii społecznej Kocham Polskę

Kolejna edycja kampanii społecznej Kocham Polskę

Jak co roku, 14 lutego, odbyła się ogólnopolska Kampania Społeczna Kocham Polskę organizowana przez działaczy Młodzieży Wszechpolskiej.

,,Kocham Polskę” to coroczna, ogólnopolska kampania społeczna organizowana nieprzerwanie od 2005 r. przez Młodzież Wszechpolską. Celem akcji jest przypomnienie Polakom, w tym szczególnym dniu jakim jest dzień św. Walentego, o najważniejszych wartościach doczesnych – Narodzie i Ojczyźnie. W tym celu rozdawane są plakaty o tematyce patriotycznej.
Motywem tegorocznej kampanii było hasło ,,Rodzina siłą narodu” – przypominające o potrzebie obrony tradycyjnego, zdrowego modelu rodziny, ponieważ to właśnie rodzina jako podstawowa komórka społeczna, kształtuje najmłodszych członków naszego narodu, którzy w przyszłości będą decydować o losie naszej Ojczyzny.

14 lutego działacze MW w całym kraju rozdawali plakaty tegorocznej edycji kampanii.

Check Also

Kalisz: Wszechpolacy przypominają o prawdziwym charakterze “radzieckiego wyzwolenia”.

Dzień przed rocznicą “wyzwolenia” Polski przez wojska radzieckie kaliscy Wszechpolacy postanowili przypomnieć o tragedii, która …