Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Poznań: Wszechpolacy zablokowali pochód środowisk LGBT
Home / Wielkopolskie / Poznań: Wszechpolacy zablokowali pochód środowisk LGBT

Poznań: Wszechpolacy zablokowali pochód środowisk LGBT

11 sierpnia w Poznaniu odbył się Marsz Równości zorganizowany przez środowiska LGBT. Narodowcy postanowili wyrazić sprzeciw wobec promocji homoseksualizmu i dezawuowaniu tradycyjnych wartości. 

11 sierpnia w Poznaniu odbyła się manifestacja „W Obronie Rodziny”. Mimo, że administracja facebooka za wszelką cenę uniemożliwiała nam promocję wydarzenia, na skrzyżowaniu ulic Ewangelickiej i Mostowej pojawiło się kilkaset osób. Gdy czekaliśmy na rozpoczęcie, obok naszego zgromadzenia pojawiły się osoby z tęczowymi flagami (wśród nich takie, które bezcześciły symbole narodowe – policja nie reagowała), którzy bezczelnie prowokowali osoby przybyłe na naszą pikietę.

Manifestacja rozpoczęła się różańcem w intencji Ojczyzny i zagubionych ludzi, maszerujących w „Paradzie Równości”. Niedługo po skończeniu modlitwy, w pobliżu naszego zgromadzenia pojawiły się pojazdy wynajęte przez homoseksualne lobby. Jednak z jakiegoś powodu, przez najbliższą godzinę promotorzy dewiacji nie byli w stanie kontynuować swojego marszu 😉 Trwałoby to zapewne dłużej, gdyby nie fakt, że nasza manifestacja została szczelnie otoczona przez oddziały ciężko uzbrojonej prewencji. Zupełnie bezprawnie, zakazywano ludziom opuszczania miejsca zgromadzenia.
Parada LGBT została przez naszych manifestantów powitana gromkimi okrzykami. Po drugiej stronie panowała grobowa cisza – najwyraźniej nie cieszyli się na nasz widok.

Tęczowcy by pójść dalej musieli zmienić trasę swojego przedreptania. Gdy nasze manifestacje w końcu się oddaliły, zastępy prewencji wokół rozluźniły się a nam pozwolono pójść dalej. Pomaszerowaliśmy ulicami Poznania niosąc starą, lecz jedyną prawdę. Tylko chłopak i dziewczyna to prawdziwa rodzina.

Check Also

Kalisz: Uczczenie pamięci poległych w Kampanii Wrześniowej

Dzisiaj w dniu 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej działacze kaliskiego koła zapalili symboliczne znicze …