Home / Opolskie / Opole: Wspólne siły patriotów przeciwko homopropagandzie

Opole: Wspólne siły patriotów przeciwko homopropagandzie

W dniu 07 lipca 2018 A.D. Opole padło ofiarą cyrku objazdowego, krążącego po naszym kraju. Wielu mieszkańcom się to nie spodobało, jedni gratulowali nam wzięcia udziału w nierównej konfrontacji, inni wyrażali swoje obrzydzenie na forach internetowych.

Pod płaszczykiem równości, wolnej miłości i tolerancji ukrywa się plan destrukcji rodziny. Nie obyło się też bez braku szacunku do religii. Proces ten rozpoczął się w trakcie Rewolucji Francuskiej, przyspieszył w czasie rewolucji seksualnej. Nie mamy wątpliwości, że o ile tolerancja dla innych poglądów wydaje się sprawą oczywistą, to nie jest słuszne tolerowanie wszystkich ludzkich zachowań. Wiele młodych w wieku około 15 lat biorących udział w marszu jednak tego nie rozumie. Dlatego nasza walka będzie trwać dalej. Jeśli natomiast, jak podają organizatorzy, marsz odbędzie się również za rok, my też się na nim pojawimy.

Obstawa policji sprawiała wrażenie, że mają do czynienia z niebezpieczną grupą chuliganów. Mimo tego akcja została przeprowadzona sprawnie. Wisienką na torcie marszu byli mężczyźni przebrani za kobiety.

Warto pochylić się nad jeszcze jedną, istotną kwestią. Biorąc pod uwagę ilość organizacji LGBT [oraz rzekomą liczbę ich członków] w kraju oraz kwoty jakie od wielu lat przekazywane są przez przeróżne fundacje krajowe i zagraniczne, frekwencję tzw. „Marszu Równości” uznać należy za niską. Nie pomogły nawet, finansowane przez miasto Opole, informatory „Kultura w formacie A2” wypełnione tęczową propagandą…

Na zakończenie chcemy podziękować za wspólną manifestacje naszym koleżankom i kolegom z ONR, Ruchu Narodowego, oraz Fundacji Pro – Prawo do Życia.

Check Also

Opole: Organizacja wykładu dr Mandreli “Duchowość i charakter Witolda Pileckiego”

Podczas pasjonującego wykładu dr Mandrela przybliżyła sylwetkę rtm. Pileckiego, jego inspiracje i motywacje. Cały wykład …