Home / Śląskie / Jasna Góra: Udana obrona katolickich wartości!

Jasna Góra: Udana obrona katolickich wartości!

 

Zatrzymaliśmy “marsz równości” w Częstochowie!

Działacze z naszego środowiska postanowili pokazać, że nie zgadzają się na akt profanacji tak ważnego dla naszego Narodu miejsca. Zgłosiliśmy na godzinę 15:00 własny przemarsz oraz pozostałe zgromadzenia. Nasze zgłoszenia wysłaliśmy z odpowiednim wyprzedzeniem, zabezpieczając kluczowe miejsca wokół Jasnej Góry. Na skutek odpowiednich działań prawno – administracyjnych z naszej strony, zmieniła się godzina rozpoczęcia “marszu równości”. Dodatkowo organizatorzy wydarzenia musieli zadeklarować, że nie przejdą przez Plac Biegańskiego.

Zebraliśmy się wczoraj o 10:00 na III Alei w Częstochowie. W zgromadzeniu wzięli udział narodowcy, kibice oraz zwykli mieszkańcy miasta, którzynie zgadzają się na profanację tak ważnego dla Polaków miejsca, oraz nie chcą promocji szkodliwych trendów w przestrzeni publicznej. W trakcie trwania naszego zgromadzenia, policja oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Częstochowy, starali się utrudniać jego przebieg usiłując skłonić nas, do wcześniejszego rozejścia się. Dzięki twardej postawie naszego środowiska, ONR-u, kibiców Rakowa, Fundacji Pro Prawo do Życia, Narodowego Myszkowa, Narodowych Sił Zbrojnych, Sokół oraz wiele innych środowisk udało się zapobiec profanacji Jasnogórskiego Klasztoru!

Dzięki temu, że wcześniej nasi działacze zarejestrowali łącznie aż sześć zgromadzeń w pobliżu Jasnej Góry, marsz LGBT nie wszedł na Błonia Jasnogórskie. Jako nacjonaliści i katolicy, nie pozwolimy profanować tak ważnych dla naszego Narodu miejsc!

Warto wspomnieć, że LGBT szło z hasłami: „Nie ma Boga, jest załoga”, „Bisexual – double your luck to getting a fuck”. Nastąpiła również profanacja Polskiej flagi, co tylko potwierdza ich szkodliwość. W marszu widoczna też była flaga Warszawskich (lewicowych) anarchistów.

Check Also

Gdynia: Ulicami miasta przeszedł marsz ku pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jak co roku, 1 marca setki patriotów, kibiców oraz nacjonalistów przemaszerowało ulicami Gdyni, by wspólnie …