Home / Lubelskie / Lublin : Wyjazd lubelskich Wszechpolaków do Poznania.

Lublin : Wyjazd lubelskich Wszechpolaków do Poznania.

Miniony weekend był dla działaczy lubelskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej, wyjątkowo udany. W tych dniach wybrali się do serca Wielkopolski, do Poznania.

W piątkowy wieczór po dotarciu do koleżeństwa z Poznania udaliśmy się wspólnie na koncert Andrzeja Kołakowskiego, który był organizowany w pubie RedutaPUB. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem a występ zakończył się bisami.

Kolejnego dnia spotkaliśmy się około południa na Starym Rynku pod pręgierzem, by udać się wraz z koleżeństwem z całej Polski do Fortu IIa. Po obejrzeniu fortu posililiśmy się wojskową grochówką z kuchni polowej. W sobotni wieczór mieliśmy okazje uczestniczyć w balu z okazji 6 rocznicy reaktywacji koła w Poznaniu. Bardzo nam miło, że mogliśmy w tak wspaniały sposób świętować z poznańskimi Wszechpolakami to ważne dla nich wydarzenie.

W niedziele mieliśmy możliwość uczestniczyć w różańcu za odnowę moralną narodu polskiego.

Serdecznie dziękujemy koleżeństwu, z którym spędziliśmy ten czas w tak wspaniałej atmosferze. W szczególności pragniemy podziękować koleżankom i kolegom z Młodzież Wszechpolska Poznań za gościnę i dotrzymywanie nam towarzystwa. Wyjazd do Poznania był okazją do bliższego poznania i wymiany doświadczeń, co z pewnością zaowocuje przyszłą współpracą.

 

Miniony weekend był dla działaczy lubelskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej, wyjątkowo udany. W tych dniach wybrali się do serca Wielkopolski, do Poznania.

Check Also

Lublin: „W imieniu dam”

8 marca z okazji Dnia Kobiet już po raz kolejny nasze koleżanki organizowały pikietę antyfeministyczną …