Home / Małopolskie / Zjazd Okręgu Małopolskiego

Zjazd Okręgu Małopolskiego

W dniu 3 marca odbył się Zjazd Okręgu Małopolskiego.

Zjazd otworzył kol. Szymon, Wiceprezes MW. Wszyscy obecni odśpiewali Hymn Młodych. Następnie kol. Szymon w kilku słowach przypomniał, czym charakteryzuje się nasza Organizacja oraz na jakich zasadach oparte jest bycie wszechpolakiem.

Podczas Zjazdu na członków Organizacji, po zaliczeniu półrocznego stażu, zostało zaprzysiężonych sześciu kandydatów. Gratulujemy!

Kolejnym punktem Zjazdu były wybory okręgowe.
Na drugą kadencję Prezesa Okręgu Małopolskiego wybrana została kol. Natalia. Po pomyślnym wyniku głosowania podała ona proponowany skład Zarządu Okręgu, który również został akceptację głosujących. Wiceprezesami Zarządu Okręgu Małopolskiego zostali kol. Agnieszka i kol. Michał, Sekretarzem – kol. Kamil, Skarbnikiem – kol. Mateusz, Członkami Zarządu – kol. Michał i kol. Wojciech.

Na Zjeździe wybrali swoje władze także członkowie koła krakowskiego i nowosądeckiego. W kole krakowskim Prezesem została kol. Agnieszka. W skład Zarządu weszli kolejno: kol. Przemysław, kol. Magdalena, kol. Milena i kol. Magdalena.
W kole nowosądeckim kadencję Prezesa z racji przekroczenia wieku statutowego zakończył kol. Krystian. Nowy nowosądecki Zarząd w wyniku głosowania utworzyli: kol. Natalia, kol. Daniel, kol. Krzysztof i kol. Roksana.

Zjazd zakończył się odśpiewaniem Hymnu Polski.

Serdecznie dziękujemy przybyłym delegacjom Kolegów z Podkarpacia, Świętokrzyskiego i Warszawy, w tym kol. Adamowi z Zarządu Głównego MW. Przemawiającym Prezesom dziękujemy za słowa pobudzające do dalszego działania w duchu nacjonalizmu.

Dziękujemy Panu Adam P. Foto za zdjęcia. Nowym Zarządom składamy gratulacje i życzymy owocnej pracy narodowej przez najbliższy rok!

Czołem Wielkiej Polsce!

 

Check Also

Kraków: Wszechpolacy na grobach żołnierzy i działaczy narodowych

Mamy za sobą dwa pełne zadumy dni. Odwiedziliśmy groby Bohaterów i działaczy narodowych na Cmentarzu …