Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Zimowy obóz Młodzieży Wszechpolskiej na Podhalu
Home / Małopolskie / Zimowy obóz Młodzieży Wszechpolskiej na Podhalu

Zimowy obóz Młodzieży Wszechpolskiej na Podhalu

W ostatnich dniach lutego odbył się obóz zimowy Młodzieży Wszechpolskiej na Podhalu, który zorganizowali Młodzież Wszechpolska – Okręg Śląski  i Młodzież Wszechpolska- Okręg Małopolski.
Obóz, a więc coś dla ciała – sport, jak i coś dla ducha – formacja.

Po przybyciu na miejsce z różnych stron Polski wszystkich uczestników i krótkiej aklimatyzacji mogliśmy posłuchać referatu kol. Bosaka nt. rozwoju osobistego (mówiąc współczesnym językiem) wg św. Tomasza z Akwinu. Jutro na naszej stronie pojawi się grafika którą kolega się wspomagał – jest zbyt wartościowa, aby wrzucać ją do zbiorczej relacji. Następnie, po ciekawej dyskusji przyszedł czas na seans filmu o kardynale Wyszyńskim “Prymas. Trzy Lata z Tysiąca” (link: https://www.youtube.com/watch?v=0REqb6rdd1Q).


W sobotę podzieliliśmy się na trzy grupy – jedna udała się w wysokie góry (może poznacie po zdjęciach, co udało nam się zdobyć?), a kolejne na stok i w góry rekreacyjnie. Pogoda nas rozpieszczała, więc wszyscy spotkaliśmy się wieczorem w świetnych nastrojach na kolejnych referatach. Tym razem głos zabrał m.in. kolega Andras z Jobbiku, który opowiedział o działalności węgierskich nacjonalistów. Dyskutowaliśmy także o Chinach i projekcie Nowego Jedwabnego Szlaku.
W niedzielę po mszy świętej koleżeństwo zaprezentowało kilka odmiennych sztuk walki, okraszając całość komentarzem, dlaczego warto trenować. Teraz wiemy na pewno, że warto :)
Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

Check Also

Wszechpolacy z Bielska- Białej porozklejali plakaty w ramach akcji PieluszkadlaMaluszka

Wczoraj działacze #MłodzieżWszechpolska #BielskoBiała w ramach promocji akcji #PieluszkadlaMaluszka, której celem jest wsparcie lokalnych domów …