Home / Pomorskie / Pomorskie: Podsumowanie Kampanii ,,Kocham Polskę”

Pomorskie: Podsumowanie Kampanii ,,Kocham Polskę”

Pomorscy Wszechpolacy dołączyli do ogólnopolskiej Kampani Społecznej Kocham Polskę. Plakaty rozdawane były w 8 pomorskich miastach; Gdańsku, Skarszewach, Gdyni, Rumi, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Sopocie i Słupsku.

Kampania ma na celu promowanie nowoczesnego patriotyzmu, czyli miłości do ojczyzny, dumy z pochodzenia i ciężkiej pracy na co dzień, która przekłada się na dobro Narodu. Organizowana jest ona już od lat 14 lutego. Dzień ten nie jest przypadkowy, ponieważ właśnie tego dnia według mass mediów powinniśmy obsypywać swoje ,,drugie połówki” różnymi podarunkami nakręcając konsumpcyjną machinę. Wszechpolacy twierdzą, iż ,,Walentynki” tak jak i inne tego typu ,,święta” obecnie są istnymi festiwalami materializmu, który z miłością nie ma żadnego związku. Wykorzystują więc 14 lutego do promocji szczerej miłości do Ojczyzny przez cały rok!

W tym roku motywem przewodnim kampanii, była setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego na plakacie widniały osoby, które w wielkim stopniu się do tego przyczyniły, Roman Dmowski, Józef Piłsudski i Ignacy Jan Paderewski.

Check Also

Tczew: Wszechpolacy upamiętnili rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia w Tczewie lokalni Wszechpolacy upamiętnili powstańców warszawskich. Na zorganizowanych przez tczewskich Wszechpolaków obchodach …