Home / Pomorskie / Gdańsk: ,,Wyborcza” atakuje piekarza za wspieranie Wszechpolaków – Efekt bojkotu okazał się odwrotny!

Gdańsk: ,,Wyborcza” atakuje piekarza za wspieranie Wszechpolaków – Efekt bojkotu okazał się odwrotny!

Gazeta Wyborcza opublikowała artykuł, w którym atakuje Grzegorza Pellowskiego (właściciela gdańskiej cukierni) za wsparcie udzielane Wszechpolakom.

Grzegorz Pellowski to nie tylko znany w Trójmieście przedsiębiorca, to również zapalony patriota. Dbając o tradycje rodzinne prowadzi piekarnię odziedziczone po ojcu, założoną jeszcze przed wojną. Stanisław Pellowski, ojciec Grzegorza, po wojnie był prześladowany przez aparat bezpieczeństwa. Pan Grzegorz natomiast aktywnie wspierał działania Solidarności, podczas strajków wysyłał do Stoczni Gdańskiej pieczywo, tak bardzo potrzebne walczącym z komuną robotnikom. Nic więc dziwnego, że gdy Grzegorz Pellowski miał możliwość wsparcia Kampanii Społecznej ,,Kocham Polskę”, organizowanej rokrocznie przez Wszechpolaków, zgodził się ją wesprzeć. To natomiast spowodowało reakcję Gazety Wyborczej.

Ku niezadowoleniu redakcji ,,Wyborczej” efekt bojkotu mainstreemowego medium okazał się zgoła odwrotny, a sam Pan Pellowski podziękował redakcji za ,,utwierdzenie w przekonaniu, że jego poglądy są słuszne”

 

💢 Prezentujemy list Pana Grzegorza Pellowskiego, który za wsparcie udzielone Kampania Społeczna Kocham Polskę doczekał…

Opublikowany przez Młodzież Wszechpolska – Okręg Pomorski na 20 lutego 2018

 

Zaraz po skandalicznym ataku Gazety Wyborczej na portalu Narodowcy.net ukazała się ankieta z następującym pytaniem oraz wynikami;

 

 

 

 

 

Pan Pellowski w dalszym ciągu nie boi się prezentować swoich poglądów i o Młodzieży Wszechpolskiej wypowiada się bardzo pozytywnie:

Wy w „Wyborczej” uważacie ich za jakichś wywrotowców, ale ja ich zawsze wspieram. Reszta ma to gdzieś, a oni chcą zmieniać Polskę i to mi się w nich podoba. W Młodzieży Wszechpolskiej są bardzo porządni chłopcy. Jak się w Polsce będzie działo coś złego, to na nich można będzie liczyć, a ta reszta z nażelowanymi włosami w spodniach rurkach zapakuje się w samoloty i raz dwa wyjedzie”

 

Check Also

Kaszuby: Wszechpolacy na obchodach ludobójstwa w Piaśnicy

6 października Wszechpolacy po raz kolejny brali udział w obchodach martyrologii Piaśnickiej. W tym miejscu …