Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Łódź: Zbiórka podpisów „Zatrzymaj aborcję”
Home / Łódzkie / Łódź: Zbiórka podpisów „Zatrzymaj aborcję”

Łódź: Zbiórka podpisów „Zatrzymaj aborcję”

W czwartek, w godzinach wieczornych, działacze łódzkiego koła Młodzieży Wszechpolskiej przeprowadzili zbiórkę podpisów na rzecz obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej, której głównym założeniem jest wprowadzenie prawnej ochrony nienarodzonych dzieci przed tzw. aborcją eugeniczną.

Członkowie organizacji zbierali podpisy na terytorium parafii Zesłania Ducha Świętego w Łodzi znajdującej się bezpośrednim sąsiedztwie Placu Wolności oraz na ulicy Piotrkowskiej. Wydarzenie spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony wielu mieszkańców miasta, którzy ochoczo składali swoje podpisy pod nowym projektem ograniczającym możliwość zabijania.

Po raz kolejny mieszkańcy Łodzi udowodnili, że nie godzą się na redefiniowanie pojęć i przekraczanie granic etycznych przez środowiska liberalne.

Check Also

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Łodzi

1 marca obchodziliśmy – również w Łodzi – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia …