Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Łódź: Dyskusja ,,Aborcja - zabijanie po ludzku?''
Home / Łódzkie / Łódź: Dyskusja ,,Aborcja – zabijanie po ludzku?”

Łódź: Dyskusja ,,Aborcja – zabijanie po ludzku?”

7 listopada br. w Duszpasterstwie Akademickim ,,Piątka DA5″ odbyło się spotkanie z Pawłem Adamiakiem “Aborcja – zabijanie po ludzku?”. W spotkaniu uczestniczyła delegacja działaczy łódzkiego koła Młodzieży Wszechpolskiej.

Podczas wystąpienia prelegent opisywał m.in. rozwój dziecka w życiu płodowym matki, by w końcu stwierdzić – przywołując przy tym słowa osób uczonych w tym zakresie – że nie da się określić, kiedy zaczyna się istota ludzka. Uczestnikom prelekcji przybliżono także polskie prawo dot. aborcji na przestrzeni lat, a także przedstawiono obecny projekt Fundacji Życie i Rodzina pod nazwą “Zatrzymaj Aborcję”.

Na spotkaniu były osoby także i nie w pełni przekonane co do słuszności wprowadzenia w Polsce zakazu aborcji, toteż po wystąpieniu doszło do długiej i żywej dyskusji zgromadzonych.

Po wykładzie duża część uczestników zdecydowała się podpisać listę poparcia projektu “Zatrzymaj Aborcję”.

Check Also

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Łodzi

1 marca obchodziliśmy – również w Łodzi – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia …