Home / Podlaskie / Białystok: Wszechpolacy w obronie życia

Białystok: Wszechpolacy w obronie życia

Przez ostatnie niedziele Wszechpolacy wraz z organizacją Pro-life zbierali podpisy pod nowym projektem ustawy “Zatrzymaj aborcję”! Inicjatywa ma na celu wykreślenie z ustawy o planowaniu rodziny zapisu pozwalającego na aborcję eugeniczną, czyli najbardziej barbarzyńskiej formy aborcji, pozwalającej na zabijanie dzieci, u których prenatalnie przewiduje się niepełnosprawność lub chorobę.

Projekt ustawy zebrał już ponad pół miliona podpisów. Do końca listopada planowane jest złożenie go w Sejmie Rzeczpospolitej. Przypomnijmy, że aborcje eugeniczne stanowią 96 proc. wszystkich wykonywanych aborcji w Polsce. Wycofanie zapisu o tej aborcji z polskiej ustawy uratuje wiele niewinnych żyć.

Wszechpolacy zawsze stoją po stronie życia, szczególnie tego niewinnego. Ludzki strach przed chorobą nie może dać przyzwolenia na zabicie dziecka. Nie poddamy się zachodniej propagandzie, bronimy naszych wartości i ludzkiego prawa do życia.

Check Also

Białystok: Wszechpolacy sprzątają pomnik Powstańców styczniowych.

22 czerwca Białostoccy działacze Młodzieży Wszechposlkiej zajęli się czyszczeniem zaniedbanego pomniku historycznego w okolicy Bielska …