Home / Podlaskie / “Aborcja = morderstwo”. Wszechpolacy w centrum czarnego protestu [WIDEO]

“Aborcja = morderstwo”. Wszechpolacy w centrum czarnego protestu [WIDEO]

“Aborcja = morderstwo” – z takim hasłem działacze białostockiej Młodzieży Wszechpolskiej dostali się w ubiegły wtorek w sam środek tzw. “czarnego protestu”. Protestowali przeciwko postulowanemu przez środowiska feministyczne haśle o liberalizacji prawa aborcyjnego w Polsce. 

Aborcja to nie wolność, jak skandowały feministki, tylko zabijanie dzieci w fazie prenatalnej – twierdzą Wszechpolacy opierając się na nauce kościoła, nie pozostawiającej na tym polu żadnych wątpliwości- życie zaczyna się od poczęcia.

Po wejściu aktywistów w środek zgromadzenia doszło do krótkiej szarpaniny ze zwolennikami aborcji, co widać na poniższym wideo. Po interwencji policji sześciu młodych działaczy zostało odprowadzonych do radiowozu gdzie zostali wylegitymowani.

Dzisiejszy skrajnie lewicowy przekaz, oparty na wypaczonym rozumieniu wolności, jest natomiast pokłosiem rewolucji obyczajowej dokonującej się w Europie od wielu lat. Zastępuje ona religijność i poczucie interesu narodowego materializmem i egoizmem jednostki – od lat głoszą Narodowcy.

Check Also

Białystok: Wszechpolacy sprzątają pomnik Powstańców styczniowych.

22 czerwca Białostoccy działacze Młodzieży Wszechposlkiej zajęli się czyszczeniem zaniedbanego pomniku historycznego w okolicy Bielska …