Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Komunikat władz MW w sprawie deklaracji prezydentów 11 miast Polski o przyjęciu imigrantów
Home / Mazowieckie / Komunikat władz MW w sprawie deklaracji prezydentów 11 miast Polski o przyjęciu imigrantów

Komunikat władz MW w sprawie deklaracji prezydentów 11 miast Polski o przyjęciu imigrantów

Wczoraj (3 lipca), pod Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy, odbyła się konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej. Rzecznik prasowy organizacji, poinformował o działaniach, jakie MW podejmie w najbliższym czasie, w ramach sprzeciwu wobec deklaracji tzw. „parszywej jedenastki”(chodzi o prezydentów miast, którzy zadeklarowali chęć przyjmowania do polski imigrantów).

Jak zaznaczył Pławski, w najbliższą sobotę, w 11 miastach odbędą się pikiety sprzeciwu w związku ze wspomnianą sprawą. Dodatkowo, w ramach happeningu, MW planuje publikację „klepsydry politycznej” oraz „aktu politycznego zgonu” „parszywej jedenastki”, jak tłumaczył Pławski, „ich kariera polityczna w naszej opinii dobiegła końca, ponieważ większość obywateli, w tym wyborcy „parszywej jedenastki” jest przeciw przyjmowaniu imigrantów.

Szymon Wiśniewski – rzecznik MW Mazowsze, przypomniał do czego doprowadziło sprowadzanie imigrantów w krajach Europy Zachodniej.

Arkadiusz Jabłoński – prezes jednego z Warszawskich kół MW, zaznaczył, że tak jak miało to miejsce do tej pory, środowisko narodowe zadba o to, by do Polski nie trafiali obcy kulturowo i etnicznie imigranci. Podczas konferencji, zaprezentowany został także komunikat MW w tej sprawie. Wszechpolacy nie wykluczają zbiórki podpisów pod referendami mającymi służyć odwołaniu wspomnianych włodarzy. Informacje mają zostać potwierdzone w ciągu najbliższych dni.

Check Also

Zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu przestępstwa działania na szkodę Polski przez europosłów PO

W poniedziałek 20 listopada prezes warszawskich struktur Młodzieży Wszechpolskiej – kol. Mateusz Marzoch w imieniu …