Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Kraków: Wszechpolacy na Commando Race 2017
Home / Małopolskie / Kraków: Wszechpolacy na Commando Race 2017

Kraków: Wszechpolacy na Commando Race 2017

20 maja czworo krakowskich działaczy Młodzieży Wszechpolskiej wzięło udział w biegu z przeszkodami “Commando Race”. Wydarzenie zorganizowano na poligonie w krakowskim Pasterniku, a dystans wynosił 10 km lub 6 km.

Nasi zawodnicy zabrali ze sobą dawkę dobrego humoru i zaprawy fizycznej, po czym ruszyli do boju. Bieg był trudny – pełen różnego rodzaju przeszkód: błotnistych ścieżek, drutów kolczastych, wykrotów oraz wądołów. Zawodnikom nieraz przyszło brodzić po pas (lub głębiej) w bajorze czy stawie, wdrapywać się na błotniste skarpy lub wspinać po linie na ściankę. Choć nasi zawodnicy nie zajęli najwyższych miejsc w tabeli wyników, to mieli szansę konkurować z zawodnikami z AWF, czy Husaria Race Team.

Nasi reprezentanci czują dziś nie tylko zakwasy, ale przede wszystkim dumę z uczończonej trasy. “Commando Race” pozostawiło ich z dużą motywacją do częstrzych treningów w najbliższym czasie. Gratulujemy koledze Piotrkowi, który okazał się najszybszym zawodnikiem krakowskiego zespołu Wszechpolaków!

fot. Commando Race

 

Check Also

Kraków: Wszechpolacy na grobach żołnierzy i działaczy narodowych

Mamy za sobą dwa pełne zadumy dni. Odwiedziliśmy groby Bohaterów i działaczy narodowych na Cmentarzu …