Home / Wydarzenia / Kampania Społeczna “Kocham Polskę” 2017 w całym kraju! – relacja zbiorcza

Kampania Społeczna “Kocham Polskę” 2017 w całym kraju! – relacja zbiorcza

Za nami kolejny finał Kampanii #KochamPolskę. 14 lutego,  w całej Polsce odbyła się kolejna edycja tej Kampanii Społecznej, która rokrocznie ma za zadanie pokazać, że w „dzień zakochanych”, tzw. „Walentynki”, należy pamiętać nie tylko o miłości do drugiej osoby, lecz także o miłości do Narodu i Ojczyzny, które dla nas nacjonalistów, są najwyższymi ziemskimi wartościami. Tego dnia setki działaczy Młodzieży Wszechpolskiej wyszło na ulice swoich miast by przypominać Polakom o patriotyzmie i o ludziach, którzy swoim życiem udowodnili, że Ojczyzna to nie tylko slogan czy miejsce na ziemi, ale wartość sama w sobie. To wielki zaszczyt móc wciąż czerpać ze świadectwa Żołnierzy AK i NSZ.

Ponadto  14 lutego br. , mieliśmy do czynienia z 75 rocznicą przekształcenia Związku Walki Zbrojnej w  Armię Krajową. We wrześniu, będziemy natomiast obchodzili  75 rocznicę powstania Narodowych Sił Zbrojnych. Do obydwu rocznic historycznych nawiązywała tegoroczna kampania, ciesząc się ponadto  patronatem Armii Krajowej, oraz Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Wielu z nich zanim złożyło przysięgę wojskową, pracowało dla Polski na wielu płaszczyznach. Dbali o to, ażeby przez własny rozwój, zyskiwała również ukochana Ojczyzna. Jeśli chcesz działać dla Polski i rozwijać się w duchu wartości narodowych, dołącz do nas! www.dolacz.mw.org.pl

Kampania Społeczna Kocham Polskę funkcjonuje od 2005 roku. We wtorek 14 lutego, w blisko 100 miastach Polski  nasi działacze rozdawali mieszkańcom plakaty tegorocznej akcji „Kocham Polskę”. Na plakacie uwieńczona została nasza koleżanka Julianna Grzegorzek. Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią.

Check Also

Kampania Społeczna -Kocham Polskę 2020

14 lutego kiedy wspominamy postać św. Walentego i tradycyjnie już obchodzimy święto zakochanych, jako Młodzież …