Home / Oświadczenie / Oświadczenie w sprawie wydarzeń w Ełku w noc sylwestrową

Oświadczenie w sprawie wydarzeń w Ełku w noc sylwestrową

Dziś w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej, podczas której rzecznik prasowy MW – kol. Mateusz Pławski, przedstawił oświadczenie naszej Organizacji, w kwestii tragicznego wydarzenia, które miało miejsce w Ełku podczas nocy sylwestrowej, oraz szeroko pojętej tematyki imigrantów. Dodatkowo, jako Młodzież Wszechpolska, deklarujemy chęć pomocy osobom zatrzymanym podczas spontanicznych manifestacji, które miały miejsce w Ełku. Pełny tekst oświadczenia prezentujemy poniżej.

 

Warszawa, 3 stycznia 2017

Oświadczenie w sprawie wydarzeń w Ełku w noc sylwestrową  

 

Podczas nocy sylwestrowej w Ełku doszło do tragedii – zginął młody człowiek zamordowany przez przedstawicieli mniejszości muzułmańskiej (oskarżeni o ten czyn są Tunezyjczyk i Algierczyk, dodatkowo zostali zatrzymani dwaj mężczyźni: Algierczyk i Marokańczyk). To morderstwo pokazuje bardzo wyraźnie, jak groźnym elementem jest wspomniana mniejszość, oraz jak niebezpieczne jest sprowadzanie  do Polski imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Jako Młodzież Wszechpolska, od samego początku kryzysu imigracyjnego, wyrażaliśmy sprzeciw wobec nieodpowiedzialnych dyrektyw Unii  Europejskiej i stanowiska polskiego rządu, informując, że Państwo Polskie nie powinno przyjmować żadnych imigrantów. Jak widać, nawet pojedyncze jednostki reprezentujące omawianą grupę, stanowić mogą śmiertelne zagrożenie dla ładu i bezpieczeństwa państwa i obywateli. Wspomniana grupa reprezentuje bowiem zupełnie inny system wartości, odmienną kulturę i religię, które determinują zachowania stojące w jawnej sprzeczności z cywilizacją łacińską, do której należymy. Widać to bardzo wyraźnie na przykładzie państw Zachodniej Europy, w przypadku których, wskutek nasycenia społeczeństwa elementem etnicznie obcym, mamy do czynienia z ciągłymi zamachami terrorystycznymi, gwałtami i rozbojami dokonywanymi przez grupy imigrantów. Wydarzenia te w sposób bezpośredni dotykają coraz to większą rzeszę Europejczyków pozbawiając ich podstawowego prawa do bezpieczeństwa, destabilizując jednocześnie wewnętrzną sytuację państw.

Opisywane zdarzenie – mord Polaka w czasie nocy sylwestrowej – wywołało uzasadnione wzburzenie wśród mieszkańców Ełku oraz innych polskich miast. Polacy, widząc niebezpieczne tendencje, nachalną politykę poprawności prowadzoną przez media głównego nurtu oraz wciąż niewystarczające działania kolejnych rządów, próbują te działania wymusić. Efektem są spontaniczne manifestacje i gwałtowne, często prowokowane przez policję, zachowania osób w nich uczestniczących. Zdecydowana reakcja mieszkańców Ełku pokazuje bardzo wyraźnie, że Polacy w przeciwieństwie do mieszkańców zachodniej Europy, nie zamierzają tolerować, oraz biernie przyglądać się jak element kulturowo nam obcy terroryzuje ich kraj.

Podtrzymujemy w całości nasze stanowisko, mówiące o tym, że do Polski nie należy sprowadzać żadnych imigrantów. Mamy nadzieję, że hasło „Polak mądry przed szkodą” prezentowane przez nas podczas wielu manifestacji, znajdzie w tym wypadku potwierdzenie. Uważamy, że polskie władze powinny wdrożyć procedury prawne blokującą możliwość wjazdu do naszego kraju przedstawicieli niektórych kręgów kulturowych i etnicznych. Naszym zdaniem środowiska i osoby publiczne popierające przyjmowanie imigrantów, działają na szkodę Narodu i Państwa Polskiego.

Jednocześnie Młodzież Wszechpolska pragnie zaoferować i zapewnić pomoc prawną wszystkim osobom zatrzymanym przez policję w czasie spontanicznych manifestacji w Ełku. Osoby poszkodowane oraz ich bliskich prosimy o zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej pod adresem wydział[email protected] dostępnym również na naszej stronie internetowej www.mw.org.pl.

Check Also

Nowy Sącz szyje maseczki

W imieniu Młodzieży Wszechpolskiej Nowy Sącz prowadzimy akcję #dlabiałychbohaterów. Będziemy szyć maseczki, które trafią do …