Home / Wielkopolskie / Konin: Spotkanie podsumowujące działalność w roku 2016

Konin: Spotkanie podsumowujące działalność w roku 2016

W piątek 30 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe działaczy i sympatyków Młodzieży Wszechpolskiej w Koninie.

Po hymnie i modlitwie NSZ zabrała głos koleżanka prezes koła. Podziękowała za rok działalności, w szczególności za wsparcie, obecność nas i pomoc na każdym kroku. Po życzeniach noworocznych podzielono się opłatkiem, po czym głos zabrali przybyli goście. Oprócz zdrowia, pomyślności i gorliwości życzono sobie sukcesów i ciągłego rozwoju na płaszczyźnie narodowej.

Podczas spotkania odbyła się zbiórka kartek z życzeniami i produktów spożywczych dla kombatantów Armii Krajowej i Polonii na Kresach Wschodnich. Każdy z gości przyniósł kartkę i dorzucił coś od siebie. Dzięki temu powstała pokaźnej wielkości paczka, która została przekazana na ręce pana Marcina, organizatora zbiórki w Koninie. 

Dziękujemy serdecznie każdemu, kto był przy nas w ubiegłym roku, a nie mógł być z nami w tym dniu. Sami nie dalibyśmy rady. Wasza obecność i słowa motywują nas do dalszego działania. Wiemy, że mamy ludzi wokół siebie, którzy chcą nam pomóc.
Dziękujemy za obecność radnemu miasta, przedstawicielom Ruchu Narodowego i organizatorowi akcji “Paczka dla kombatanta. Boże Narodzenie 2016”. Dziękujemy koleżankom z MW Poznań, które bardzo wsparły nasze spotkanie. Nie pierwszy i nie ostatni raz przekonaliśmy się, że Młodzież Wszechpolska to rodzina. Rodzina, z którą wychodzi się dobrze, nie tylko na zdjęciach. Rodzina, na którą zawsze można liczyć. Serdecznie dziękujemy, jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku i przede wszystkim samorozwoju i jeszcze bardziej wytężonej pracy w ramach organizacji. – MW Konin.

Check Also

Poznań: Wszechpolacy z Poznania pomagają osobom starszym w trakcie epidemii

POMAGAMY! W dobie szalejącego wirusa wzmagamy naszą aktywność społeczną. Nasi działacze pomagają osobom starszym ze …