Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Olsztyn: Finał Szlachetnej Paczki. Podziękowania dla Młodzieży Wszechpolskiej
Home / Warmińsko-Mazurskie / Olsztyn: Finał Szlachetnej Paczki. Podziękowania dla Młodzieży Wszechpolskiej

Olsztyn: Finał Szlachetnej Paczki. Podziękowania dla Młodzieży Wszechpolskiej

Zeszły weekend był dla olsztyńskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej mocno pracowity. Działacze tego byli obecni na Kongresie Ruchu Narodowego w Warszawie, spotkaniu otwartym Młodzieży Wszechpolskiej w Ełku oraz – co najważniejsze – zakończyli zbiórkę rzeczy w ramach Szlachetnej Paczki, spakowali wszystkie prezenty i zawieźli je do magazynów.

Dobroć tkwi w każdym z Was, udowodniliście to po raz kolejny przynosząc nam potrzebne artykuły, idąc z nami na zakupy czy wspierając nas finansowo. Dzięki Wam, udało nam się kupić nowy wózek dla maleństwa będącego w brzuszku Pani Kamili, zebrać mnóstwo prześlicznych ubranek dla maleństwa oraz miesięcznej Poli, obdarować Sebastiana wymarzonym odkurzaczem zabawkowym, zrobić zapasy żywności, kosmetyków, artykułów chemicznych, zadbać by rodziny nie marzły zimą dzięki ciepłym kurtkom i butom i wiele, wiele innych… Dzięki Wam, wybrane przez nas rodziny nie muszą martwić się wydatkami i mogą w spokoju i przygotować się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom i tym którzy włożyli ogrom pracy w pakowanie prezentów i dostarczenie ich!  – podsumowują olsztyńscy Wszechpolacy.

Check Also

Ełk: Spotkanie otwarte i reaktywacja koła Młodzieży Wszechpolskiej

W niedzielę 11 grudnia odbyło się spotkanie otwarte Młodzieży Wszechpolskiej w Ełku. Przybyli na spotkanie …