Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Łódzkie: Akcja "Bożonarodzeniowa paczka dla Bohatera" dobiegła końca. Wszechpolacy pomagają
Home / Łódzkie / Łódzkie: Akcja “Bożonarodzeniowa paczka dla Bohatera” dobiegła końca. Wszechpolacy pomagają

Łódzkie: Akcja “Bożonarodzeniowa paczka dla Bohatera” dobiegła końca. Wszechpolacy pomagają

W minionym tygodniu tomaszowscy działacze Młodzieży Wszechpolskiej włączyli się w akcję „Bożonarodzeniowa Paczka Dla Bohatera”. Zebrali dwa kartony żywności i artykułów pierwszej potrzeby, które oddali do Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, które zajmuje się rozdysponowaniem zebranych darów. Zachęcamy do udziału w tego typu akcjach, gdyż w ten sposób można wyrazić swój szacunek dla naszych bohaterów, a także odwdzięczyć się za walkę o naszą Ojczyznę. – apelują Wszechpolacy.

W tej samej akcji udział wzięli Wszechpolacy z Łodzi. W poniedziałek 19 grudnia o godzinie 12:00 udali się delegacją na spotkanie opłatkowe Związku Żołnierzy Armii Krajowej, którym przekazali zebrane uprzednio dary. W podziękowaniu kombatanci poprosi o pozostanie na całym spotkaniu opłatkowym. Wszyscy zgromadzeni połamali się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia.

Check Also

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Łodzi

1 marca obchodziliśmy – również w Łodzi – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia …