Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Ełk: Spotkanie otwarte i reaktywacja koła Młodzieży Wszechpolskiej
Home / Warmińsko-Mazurskie / Ełk: Spotkanie otwarte i reaktywacja koła Młodzieży Wszechpolskiej

Ełk: Spotkanie otwarte i reaktywacja koła Młodzieży Wszechpolskiej

W niedzielę 11 grudnia odbyło się spotkanie otwarte Młodzieży Wszechpolskiej w Ełku. Przybyli na spotkanie wysłuchali referat o historii naszej organizacji który wygłosiła kol. Justyna, pełnomocnik naszego okręgu.

Spotkanie poprzedziło rozdawanie ulotek, jednak z powodu deszczu, konieczna była zmiana planów. Zamiast rozdawania na ulicach wrzucano je do skrzynek pocztowych. Wydarzenie to było krokiem milowym w próbie reaktywacji ełckiego koła, które ponownie wraca na wszechpolską mapę.

Wszystkim obecnym dziękujemy i zachęcamy do dołączenia do Młodzieży Wszechpolskiej poprzez wysłanie zgłoszenia na stronie dolacz.mw.org.pl. – MW Ełk.

Check Also

Olsztyn: Finał Szlachetnej Paczki. Podziękowania dla Młodzieży Wszechpolskiej

Zeszły weekend był dla olsztyńskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej mocno pracowity. Działacze tego byli obecni na Kongresie Ruchu …