Home / Pomorskie / Jacek Hugo-Bader z prezentami od narodowców za promocję Marszu Niepodległości

Jacek Hugo-Bader z prezentami od narodowców za promocję Marszu Niepodległości

11 listopada dziennikarz Gazety Wyborczej Jacek Hugo-Bader postanowił dowieść całemu światu jak to uczestnicy Marszu Niepodległości są nietolerancyjni. Aby tego dokonać postanowił… wymalować się czarną farbą i udając murzyna dołączył do manifestacji. Niestety, nikt dziennikarza nie poturbował, nawet nie dotknął. Lecz jak wiemy skoro fakty nie dowodzą danej teorii to tym gorzej dla faktów. Hugo-Baderowi wystarczyło uczucie rzekome uczucie pogardy ze strony uczestników Marszu Niepodległości, aby okrzyknąć ich nienawistnymi homofobami.

Aby podziękować za skuteczną promocję największej manifestacji w Polsce Pomorscy Narodowcy postanowili wręczyć skromne upominki temu dziennikarzowi. Od Młodzieży Wszechpolskiej dostał Hugo-Baderowi karnet na solarium, a od ONR piłkę do koszykówki. Pan Hugo-Bader aż zbladł… Zatem prezent od Wszechpolaków jak najbardziej trafny.

Check Also

Tczew: Wszechpolacy upamiętnili rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia w Tczewie lokalni Wszechpolacy upamiętnili powstańców warszawskich. Na zorganizowanych przez tczewskich Wszechpolaków obchodach …