Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/narodowc/domains/mw.org.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Zawiercie: Koło Młodzieży Wszechpolskiej rozpoczęło działalność
Home / Śląskie / Zawiercie: Koło Młodzieży Wszechpolskiej rozpoczęło działalność

Zawiercie: Koło Młodzieży Wszechpolskiej rozpoczęło działalność

W niedzielę 18 września br. spotkaniem organizacyjnym oficjalnie swoją działalność rozpoczęło koło Młodzieży Wszechpolskiej w Zawierciu. Jest to już druga struktura naszej organizacji w Zagłębiu Dąbrowskim. 

mw_zawiercie

Kolega Piotr na spotkaniu szczegółowo przedstawił ideę Młodzieży Wszechpolskiej, a także scharakteryzował jej wewnętrzną strukturę i zadania, które stoją przed rozpoczynającymi staż kandydacki działaczami. Na koniec spotkania odbyła się luźna dyskusja połączona z wymianą poglądów oraz zostały zaplanowane najbliższe akcje i spotkania.

Nowym kolegom gratulujemy decyzji o wstąpieniu w szeregi MW oraz życzymy powodzenia w rozwoju osobistym i swojego koła. Czołem! 

Check Also

Wszechpolacy z Bielska- Białej porozklejali plakaty w ramach akcji PieluszkadlaMaluszka

Wczoraj działacze #MłodzieżWszechpolska #BielskoBiała w ramach promocji akcji #PieluszkadlaMaluszka, której celem jest wsparcie lokalnych domów …