Home / Zachodniopomorskie / Dzień Kobiet w Szczecinie

Dzień Kobiet w Szczecinie

8 marca 2016 roku, działacze szczecińskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej, przeprowadzili akcję uliczną w Dzień Kobiet.

Szczecin1

 

Wszechpolacy, w ramach 8 marca, częstowali przedstawicielki płci pięknej słodkościami i dziękowali za ich codzienny wysiłek, włożony w wychowywanie przyszłych pokoleń. Swoim działaniem chcieli także przypomnieć kobietom, że to właśnie narodowcy ze Związku Ludowo-Narodowego, poprzez konstytucję marcową z 1921 r., ugruntowali prawa kobiet w Polsce i w pełni uchylili ograniczenia mężatek w sprawowaniu czynności prawnych.

Szczecin2

 

Jak mówił, kol. Krzysztof Rudzki, koordynujący akcję: “Polska nacjonalistka jest wolna, wolna od przymusu pracy zarobkowej, wolna od spędzania wielu godzin w kuchni, wolna od feministycznych i genderowych ideologów nakazujących jej (sprzecznie z naturą) jak ma żyć, kogo i co kochać, a czego nienawidzić. Kobieta narodowiec może żyć jak czuje, że podpowiada jej natura, jak sama chce i jak umówi się ze swoim partnerem. Oczywiście o ile nie godzi to w życie innych i we wspólnotę.”

Młodzież Wszechpolska Szczecin

Check Also

Kołobrzeg: Po raz szósty sprzątali Kanał Drzewny i okolice

W piątkowe popołudnie (15.09.2017 r.) Kołobrzeg Nowej Szansy przeprowadził VI edycję akcji proekologicznej „Sprzątamy Kanał …