Home / Mazowieckie / PODKOWA LEŚNA: Protest przeciwko imigrantom

PODKOWA LEŚNA: Protest przeciwko imigrantom

1

Dziś, o 15:00 odbył się w Podkowie Leśnej protest przeciw przyjmowaniu imigrantów . Protest odbył się w spokojnej atmosferze, a nie – jak straszyli mieszkańców przeciwnicy protestu – atmosferze zadym. Osoby przechodzące lub uczestniczące w proteście dziękowały za wsparcie.

Po przejściu ulicami Podkowy Leśnej odbyły się przemówienia oklaskiwane przez mieszkańców , a po odśpiewanym hymnie wszyscy rozeszli się spokojnie do domów. W proteście uczestniczyło około 150 osób. Wśród organizacji – oprócz oczywiście Młodzieży Wszechpolskiej – obecność zaliczyły m.in. główny organizator – Narodowy Pruszków, a także Obóz Narodowo-Radykalny, Narodowa Organizacja Kobiet, Polska Niepodległa – Oddział Pruszków, kibice Legii, a także zwykli mieszkańcy Podkowy Leśnej oraz okolic.

W Podkowie Leśnej istnieje już ośrodek dla “uchodźców”. Ostatnio – według planów MSW – ośrodek mieli zasiedlić także imigranci z rejonu Bliskiego Wschodu i północnej Afryki. Warto wspomnieć, że pomimo gróźb i szantaży z strony władz lokalnych – protest odbył się bez problemu. Tak odważni w wypowiedziach prasowych lokalni politycy nie znaleźli w sobie cywilnej odwagi, by przyjść i porozmawiać z protestującymi. Nihil novi.

Będziemy informować o dalszych ruchach – dziękujemy wszystkim za przybycie! Polak mądry przed szkodą!

2
3

Check Also

Zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu przestępstwa działania na szkodę Polski przez europosłów PO

W poniedziałek 20 listopada prezes warszawskich struktur Młodzieży Wszechpolskiej – kol. Mateusz Marzoch w imieniu …