Home / Małopolskie / Nowosądeccy wszechpolacy zorganizowali protest przeciwko imigrantom

Nowosądeccy wszechpolacy zorganizowali protest przeciwko imigrantom

W sobotę, o godz. 15:00 na rynku w Piwnicznej nowosądeccy wszechpolacy zorganizowali pikietę “NIE dla imigrantów w Piwnicznej!”

12473712_551416571691789_5510455049141427800_o
Pikieta ta jest odpowiedzią na to, czego wszyscy mogli się kilka dni temu dowiedzieć: mianowicie właściciel jednego z domów wczasowych pięknie położonego, atrakcyjnego pod względem turystycznym i uzdrowiskowym miasta Piwniczna Zdrój zgłosił się do przetargu i “zaoferował przyjęcie” ponad stuosobowej grupy – jak się to ładnie i poprawnie politycznie mówi – uchodźców (czytaj: imigrantów). Działań tegoż właściciela nie popierają ani okoliczni mieszkańcy, którzy wiedza, czego można się spodziewać po imigrantach (wystarczy spojrzeć za Zachód), którzy wiedzą, że wprowadzany w ten sposób multikulturalizm osłabi lub nawet zniszczy żywotną tkankę narodu, którzy wreszcie wiedzą, że osiedlenie tych ludzi obniży walory turystyczne okolicy. Nie popierają go także władze miasta.

Podczas dzisiejszej pikiety, licznie gromadzącej mieszkańców Piwnicznej, podkreślaliśmy, że nie można pozwolić na takie postępowanie, na tak ślepe zapatrzenie w pieniądz i obcy interes. Zwróciliśmy uwagę też w ogóle na szkodliwy wpływ wprowadzania obcych kulturowo, cywilizacyjnie i etnicznie ludzi, którzy przecież szczęśliwsi czuliby się w swoich krajach. Czemu więc Zachód w ten sposób im nie pomoże?
Podczas pikiety padały hasła nawiązujące w swej treści do sytuacji w Piwnicznej, jak i w ogóle do sytuacji wtłaczania nam, Polakom, “jedynie słusznej idei” multi-kulti.

Przed rozpoczęciem pikiety przeznaczyliśmy kilka minut na rozmowę z przedstawicielami mediów.
Podczas pikiety głos zabrali mieszkańcy Piwnicznej oraz pan Burmistrz Miasta Piwniczna – Zbigniew Janeczek. Na zakończenie zgromadzeni na rynku uczestnicy pikiety odśpiewali Hymn Polski.

Check Also

Kraków: Wszechpolacy na grobach żołnierzy i działaczy narodowych

Mamy za sobą dwa pełne zadumy dni. Odwiedziliśmy groby Bohaterów i działaczy narodowych na Cmentarzu …