Home / Śląskie / Świąteczna akcja w Zagłębiu Dąbrowskim

Świąteczna akcja w Zagłębiu Dąbrowskim

Wczorajszego dnia (22 grudnia) miał miejsce finał świątecznej  akcji koła z Zagłębia Dąbrowskiego. Zbieraliśmy dary na Dom Samotnej Matki i Dziecka w Sosnowcu. Śmiało można powiedzieć, że nasza akcja zakończyła się pełnym sukcesem.

Dary pochodziły od nas, a także od działaczy Ruchu Narodowego. Na szczególne podziękowania zasługują studenci ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z grupy jednego z naszych działaczy, którzy mimo że pochodzą z różnych stron Polski chcieli zaangażować i zaangażowali się w naszą zbiórkę z imponującym skutkiem. Udało nam się zebrać bardzo dużo pampersów, środków codziennej pielęgnacji dla małych dzieci, a także środków czystości . Uznaliśmy w tym roku, że to bardziej się przyda niż mikołajkowe paczki ze słodyczami(aczkolwiek w naszych darach ich nie brakowało- podobnie jak kaw dla zmęczonych mam).

image
Wszystkim serdecznie dziękujemy. Kto nie zdążył/z różnych przyczyn nie przekazał swoich darów niech się nie martwi – planujemy cyklicznie wspierać tę placówkę.
Po zebraniu wszystkiego do samochodu pojechaliśmy na zakupy mając do wydania sporą sumkę ( ok 500 zł) uzbieraną od naszych sympatyków, działaczy, oraz zysku z wyjazdu na Marsz Niepodległości. Na to właśnie poszła ta “piątka” od każdego uczestnika wyjazdu.
Dziękujemy!image
P.S Wszystkich reklamówek z darami nie widać na zdjęciach ale zapewniamy, że trzeba było 3 razy obracać do samochodu i jesteśmy w 100 % zadowoleni z naszej akcji!image

Check Also

Działacze ze Śląska pamiętają o polskich bohaterach i wybitnych Polakach pochowanych na kresowych nekropoliach

1 listopada Wszechpolacy ze Śląska odwiedzili Cmentarz Łyczakowski zapalając znicze i składając kwiaty.Działacze zapalili znicz …