Home / Podlaskie / Białystok: “Polska flaga w polskim domu”

Białystok: “Polska flaga w polskim domu”

Często w naszym ruchu słychać nawoływania do radykalizmu. Pewnym chichotem losu jest fakt, że wypływają one najczęściej od osób, które większość swojej działalności narodowej prowadzą w internecie. Białostocka Młodzież Wszechpolska od zawsze preferuje czyn nad słowem i stąd kolejna edycja akcji „Polska flaga w polskim domu”.

W ostatnią niedzielę przed Świętem Niepodległości, przeprowadziliśmy akcję sprzedaży flag narodowych pod kilkoma największymi parafiami w Białymstoku. Dzięki wysiłkowi naszych działaczek i działaczy spędzających wyjątkowo brzydką niedzielę przed kościołami, udało się rozprowadzić wśród białostoczan kilkaset biało-czerwonych barw!

Liczymy, że dzięki naszej akcji to 11 listopada czy 3 maja, a nie mecze reprezentacji Polski będą dniami, w których Białystok będzie udekorowany barwami narodowymi. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na lokalną działalność narodową i patriotyczną.

Check Also

Białystok: Wszechpolacy sprzątają pomnik Powstańców styczniowych.

22 czerwca Białostoccy działacze Młodzieży Wszechposlkiej zajęli się czyszczeniem zaniedbanego pomniku historycznego w okolicy Bielska …