Home / Pomorskie / Zjazd pomorskich struktur Młodzieży Wszechpolskiej

Zjazd pomorskich struktur Młodzieży Wszechpolskiej

W sobotę (10.10.2015) odbył się zjazd pomorskich struktur Młodzieży Wszechpolskiej. Wydarzenie miało miejsce w Gdyni i zapoczątkowane zostało Mszą Świętą.

Na zjazd przybyli Wszechpolacy z całego województwa oraz goście z okręgów wielkopolskiego i zachodnio-pomorskiego. Zjazd miał charakter spotkania otwartego więc uczestniczyli w nim również goście z poza organizacji. Podczas zjazdu głos zabrali kol. Błażej Gajewski, który był gospodarzem tego wydarzenia, kol. Karol Wołek wiceprezes Związku Żołnierzy Narodowych  oraz kol. Michał Białek-prezes okręgu pomorskiego Młodzieży Wszechpolskiej. Prelegenci poruszyli kwestie związane z filarami działalności MW, konieczności kontynuowania tradycji Narodowych Sił Zbrojnych oraz indywidualnej motywacji i celach, które stawia sobie Młodzież Wszechpolska.

Podsumowania dotychczasowej działalności podjął się sekretarz pomorskiej MW kol. Tomasz Makowski. Zjazd był wspaniałą okazją do spotkania się działaczy wszystkich kół  województwa pomorskiego oraz wytyczenia wspólnych celów, do których zmierzać będziemy w najbliższym czasie.

Check Also

Kijów-Bykownia: Wszechpolacy oddali cześć zamordowanym przez NKWD Polakom

Podczas pobytu na Ukrainie Wszechpolacy z okręgu pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego udali się na …