Home / Podlaskie / Białystok: Happening przeciwko islamskim imigrantom

Białystok: Happening przeciwko islamskim imigrantom

Bojownicy Państwa Islamskiego z karabinami wycelowanymi w głowy klęczących przed nimi niewinnych chrześcijan. W tle hymn Państwa Islamskiego dobrze znany z filmów z licznych egzekucji przeprowadzanych przez dżihadystów. Taki widok mogli zobaczyć białostoczanie dzięki happeningowi Młodzieży Wszechpolskiej mającym na celu ostrzec przed skutkami masowej imigracji do Europy i przypomnieć o losie chrześcijan na Bliskim Wschodzie. 

Białystok1

Wojciech Niedzielko i Marcin Zabłudowski z miejscowego koła MW mówili później na konferencji prasowej o zagrożeniu płynącym z przyjmowania imigrantów. Napływ mężczyzn w wieku poborowym do Europy spowoduje, że Stary Kontynent przestanie być bezpieczny, wzrośnie przestępczość, a chrześcijanie będą zagrożeni. Białostoczanie nie chcą ich tutaj co wyrazili przybywając tłumnie w organizowanym niedawno marszu antyimigracyjnym w Białymstoku.
Do trwającego kryzysu imigracyjnego nawiązywać będzie również coroczny Marsz Niepodległości, którego hasłem jest „Polacy dla Polski – Polska dla Polaków”. Podlaska Młodzież Wszechpolska organizować będzie wspólny wyjazd autokarowy do Warszawy 11 listopada. Kontakt: [email protected].
Relacje medialne:
Materiał filmowy:

Check Also

Białystok: Wszechpolacy sprzątają pomnik Powstańców styczniowych.

22 czerwca Białostoccy działacze Młodzieży Wszechposlkiej zajęli się czyszczeniem zaniedbanego pomniku historycznego w okolicy Bielska …