Home / Lubelskie / Radzyń Podlaski: Wszechpolacy na obchodach 70. rocznicy powstania zrzeszenia WiN

Radzyń Podlaski: Wszechpolacy na obchodach 70. rocznicy powstania zrzeszenia WiN

5. września aktywiści Młodzieży Wszechpolskiej z Radzynia Podlaskiego oraz z Białej Podlaskiej wzięli udział w obchodach 70. rocznicy powstania zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, organizowanych przez ONR i WiN z Radzynia Podlaskiego. 

Radzyń1

Ubiegła sobota minęła nam wyjątkowo aktywnie. Dzięki kolegom z Radzynia Podlaskiego mogliśmy wziąć udział w organizowanych przez nich obchodach 70. rocznicy powstania Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość. W sobotnie południe wzięliśmy udział w zawodach strzeleckich o charakterze dynamiczno-obronnym. Mieliśmy więc okazję wypróbować nasze umiejętności nabyte podczas zgrupowań Polowe Drużyny Sokole.
Kolejnym punktem obchodów był nocny marsz. W gronie kolegów z ONR Radzyń Podlaski i Młodzież Wszechpolska Radzyń Podlaski przeszliśmy około 20 kilometrową trasę wiodącą z Radzynia Podlaskiego do uroczyska Baran koło Kąkolewnicy – relacjonuje MW Biała Podlaska.

Organizatorom gratulujemy udanej inicjatywy, a koleżeńska atmosfera panująca przez cały dzień pokazuje, że nic nie łączy tak jak nacjonalizm. Czołem!

zdjęcia: RadzynInfo.pl

Check Also

Zamość: Wszechpolacy wzięli udział w upamiętnieniu Kazimierza Deyny

1 września to także rocznica śmierci Kazimierza Deyny. 30 lat temu, w 1989 r., zginął …